Wpis z mikrobloga

@DeLeTee: specjalnie bym chodził napi$%dalać piłką w płot wewnątrz, oczywiście przebywając i zachowując się na boisku zgodnie z regulaminem.

A transparent zerwać i wsadzić go na posesję tego po$%ba, co za dużo fletów do mordy przyjął.
  • Odpowiedz
@DeLeTee: Nie piłem porannej kawy, więc nie ogarniam: uczniom i osobom trzecim nie wolno używać do 17 w czasie roku szkolnego, a w pozostałym czasie... nie wolno używać uczniom i osobom trzecim?

Autor plakatu dobrze przepisał wyrok?
  • Odpowiedz
Mirki czy takie sytuacje to norma w tym kraju z dykty?


@DeLeTee: Oj biedne dzieci chlip chlip xD A słyszałeś może o oburzonych mieszkańcach na tory wyścigowe i lotniska przy których postawili sobie domy? Tak to norma.
  • Odpowiedz
  • 890
@DeLeTee Przecież to "zawiadomienie" wygląda jak senne majaki jakiegoś absolwenta szkoły zawodowej, a wy to kupujecie? xD Ktoś sobie napisał w Wordzie bzdurę i nakleił.

Szkoda że nawet nie postarał się, by było to sensowne i gramatyczne. I jeszcze pomysł, że jakikolwiek sąd mógłby nakazać płacić 500 zł grzywny jakimś dwóm przychlastom za każde "naruszenie" xDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Emes91: wyrok nie jest prawomocny, a plakat powstał z braku środków mieszkańców. Niestety radny trzyma stronę muzyka nie interweniując w sprawie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@grzylen: pomysł niezły ale już tutaj sugerują zarzutke. Co mogę podać, dodać by uwiarygodnić znalezisko? Mam więcej zdjęć opisujących lokalizację.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
@DeLeTee: no to niech korzystają z przenośnych JBL, pewnie niejeden ma w szopie jakiś motocykl to niech zaczną piłować pod jego oknami, sposobów na uprzykrzanie im życia jest pełno
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 464
@DeLeTee: Podziwiam ludzi, którzy wprowadzają się do jakiejś małej polskiej społeczności i współżycie społeczne zaczynają od walki z zastaną rzeczywistością. Wiadomo że na wsiach są między ludźmi większe lub mniejsze animozje między pojedynczymi mieszkańcami ale walka z większością hermetycznej społeczności jest perfekcyjnym sposobem na popsucie sobie reszty życia. A tu jeszcze typ walczy z dzieciakami - które z nudów będą siedzieć i wymyślać im świństwa. I to nie przez miesiąc czy
  • Odpowiedz