Wpis z mikrobloga

@Vanderbright: Nie rozumiem nic z tej całej "afery", która istnieje chyba tylko na wykopie. Ktoś se miał jakąś opaskę i cały dzień widzę wysrywy, że ludzie zostali "zezłomowani", "zgruzowani" i kto tam pamięta co jeszcze. Pierwsze moje myśli były takie, że goście przedstawili jakiś plakat kontrowersyjny lub walnęli przemówienie w stylu "U was nie ma demokracji... Obudźcie się obywatele i walczcie z władzą". Z tego co widziałem w internecie to goście
Dobrze, że co tydzień nie ma takiej lawiny o "złomowaniu" ludzi tym, że ktoś w premier league klęka bo ktoś


@kokos1235: jak ktos w premier league kleka, to połowa ministrów rządu tego kraju w ktorym byl mecz, oraz sedzia trybunalu konstytucyjnego nie dostaja sraczki i nie wypisują o zmasowanym ataku homopropagandy xD
@mazaken: ja mam ten problem do afery, że z mojej perspektywy początkiem i końcem tej "afery" jest pisanie o "złomowaniu" ludzi opaską na wykopie. Nie widziałem nigdzie bólu dupy i dyskusji na temat słuszności/niesłuszności noszenia opasek na sylwestrze z tvp. Trochę to wygląda jak dostawanie odpowiedzi na pytanie, którego się nie zadało. Aa no i zdaję sobie sprawę z nadużywania pisania o tym złomowaniu, ale tak mnie bawią takie mocne teksty,