Wpis z mikrobloga

  • 1
@Vanderbright

Masz rację, to dokładnie to samo. Jak wiadomo Imperium Gejowskie przez lata okupowało Polskę i podczas tej okupacji zabiło miliony Polaków.


Ale to się da obronić. Bo tak: niektórzy uważają że człowiek już jest człowiekiem w jądrach swojego ojca. Więc jeżeli są wpuszczani w odbyt innego pana, to można to podciągnąć pod zabicie milionów Polaków.
¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@mazaken: Moje szczęście, że jestem wolny na umyśle od takich dram bo jedynego polityka na twitterze, którego obserwuję to Piechociński dla ciekawostek xD Jak ludziom chce się bić ze słowami Ziobry czy jakiegoś Kowalskiego (tego drugiego niezbyt kojarzę) to gratuluję sporej ilości wolnego czasu.
  • Odpowiedz
@kokos1235: ja tam w dupie mam co ludzie robia w wolnym czasie, bo to ich czas i ich sprawa, ale skoro za wszelka cene unikasz sledzenia co przedstawiciele rzadu pis piszą, to troche debilnie pisac, ze Twoim zdaniem nie ma zadnego bólu dupy. Bo skad to wiedziales, skoro jestes "wolny" od tego tematu?
  • Odpowiedz
@mazaken: Co ci się na głowę rzuciło? xD Za jaką wszelką cenę? Nie obserwuję na twitterze partii rządzącej i już uchodzę za jakiegoś specyficznego. Z bólem dupy to mnie nie obchodzi, kto i za co konkretnie go miał. Zwyczajnie napisałem o moim braku zrozumienia dla istnienia całej afery bo nie potrafiłem pojąć, jak można tyle produkować treści na temat jakichś opasek tęczowych xD Może jeszcze zwyzywasz mnie, że nie oglądam wszystkich
  • Odpowiedz