Wpis z mikrobloga

@SweterWPaski: ten tag rozrósł się koszmarnie w ostatnie kilka lat. Około 2017-2018 było tam kilku stałych bywalców dających nawet śmieszny content - ChadWawa robił recenzje prostytutek w Warszawie, wyjdezprzegrywu też, Janusz Pol wrzucał swój arcybebech, synboży7 wrzucał stopy do oceny, no można było wejść i mieć trochę rozrywki.

Obecnie to kółko wzajemnej adoracji zarażone blackpillem z reddita i 4chana. Nie jest już śmiesznie, jest wręcz niebezpiecznie. Retoryka tagu przeniknęła
@SweterWPaski: Miałam podobnie. Koleś z twarzy 7/10 i takie samo marudzenie. Doradziłam, żeby może ubrał na siebie coś co nie jest schodzonym dresem i zaczął rozmawiać z innymi o czymś innym niż że nie ogarnia życia i nikt go nie lubi. Stwierdził, że on się dla nikogo starać nie będzie ¯\_(ツ)_/¯ No to nie, ale niech nie oczekuje, że świat nie może się doczekać jego kolejnego wywodu na temat tego, że
@SweterWPaski: podoba ci się? Bo jeśli nie to nie wypowiadaj się za bardzo w kwestii jego urody.
Wbrew temu co się pisze tutaj na tagu będąc brzydkim można mieć nawet ładne koleżanki no ale tylko koleżanki. I się będzie wtedy takim odpowiednikiem jakiejś psiapsi która po prostu mniej obgaduje.
Po drugie 6/10 to zaledwie high tier normie, chłop który nie wygląda źle ale aby mieć powodzenie musi wykazać się dynamina
Poznałam gościa, który uważa się za przegrywa i blackpilla, przegrane życie z powodu mordy itp. a tak naprawdę jest zwykłym ziomeczkiem 6/10. Taki


@SweterWPaski: it's over for 6/10cel, bo facet zaczyna się od 8. Taki obraz wasz i waszej hipergamii ¯\_(ツ)_/¯
@SweterWPaski: i ile jest takich dziewczyn, które rzeczywiście chciałoby się spotkać, umawiać i później być z przeciętnym gościem? :)

To jest właśnie problem facetów, takich przeciętnych jest multum, większość, a kobiet, dziewczyn, które byłyby gotowe się na takiego zdecydować... No więc właśnie :)