Wpis z mikrobloga

@SrebrnySurfer Korzyści nie ma żadnych bo tracisz suwerenność państwową. To że teraz waluta szoruje po dnie to nie wina waluty tylko rządzących. Ludzi się mami tym, że euro nas uratuje. Euro nas uzależni od EBC. Własna silna waluta dobrze prosperująca nie jest na rękę EBC i o to w tym wszystkim chodzi. Każdy polityk który dąży do federalizacji UE czyli zlikwidowania defacto państwowości będzie popierał euro jako wspólną walutę czyli każdy z
  • Odpowiedz
@yeloneck: Jak będziemy mieć mocne rządy które będą się zajmowały na pierwszym miejscu Polską to będziemy mieli mocną walutę. O ty w tym wszystkim chodzi ale wtedy będzie kwik, że faszyzm, nacjonalizm i tak dalej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Jak będziemy mieć mocne rządy które będą się zajmowały na pierwszym miejscu Polską to będziemy mieli mocną walutę.

@Bulletproof-50: Ty twierdzisz, że wystarczą silne rządy, które będą się zajmowały na pierwszym miejscu Polską, żeby mieć silną walutę. Ja Ci wymieniłem 2 Państwa, w których to nie wystarczyło. Widocznie za sukcesem walut z listy, którą podałeś nie stoją tylko te 2 warunki.
  • Odpowiedz
@Kowalns: Oczywiście, że nie. Przecież byle głupek wie, że trzeba do tego mieć całe silne państwo wraz z armią aby być suwerennym. W tym samym czasie kiedy ty chcesz budować swoją potęgę twoi "przyjaciele" robią po cichu co mogą abyś tego nie zrobił.
  • Odpowiedz
@Bulletproof-50: generalnie to mocnego rzędu, który robi coś w interesie naszego kraju nie widziałem jak żyje. Każdy rząd to tylko mniejsze, lub większe afery, ale tylko, żeby sobie kieszenie napchać. Niestety, ale w tym kraju się chyba nigdy nic nie zmieni.
  • Odpowiedz