Wpis z mikrobloga

Czołem w Nowym Roku( ͡° ͜ʖ ͡°),

Czy ktoś z Was może polecić jakąś appkę na Androida w której jest możliwość blokowania połączeń z całych serii numerów? Chcę zablokować nie tylko jeden numer na przykład 100 100 100 tylko cały zakres numerów 100 100 1XX czyli od 100 100 100 do 100 100 199.
Aktualnie używam aplikacji "odebrać telefon". Jestem z niej bardzo zadowolony i oszczędza mi kilka minut dziennie, lecz niestety nie posiada takiej opcji. Co jakiś czas pojawia mi się spam z firm, które mają wykupiony cały zakres numerów. A blokowanie ich ręczne to strata czasu.

#telefony #android #aplikacjemobilne
  • 8
@fishery: Niestety u mnie nie działa. Próbowałem z * i # i można się dodzwonić.

@sadhas: Co do filtrowania rozmów to dziękuję za propozycję. W wolnej chwili sprawdzę choć blokowanie przez apkę jest w porządku. Na czerwono blokuje mi numery i sam podejmuję decyzję. Jedynie czego mi brakuję to blokowania masowego spamu. To jest mój firmowy numer i nie chcę, aby Klientów mi odrzucało za bardzo.( ͡° ͜ʖ
Niestety u mnie nie działa. Próbowałem z * i # i można się dodzwonić.


@trzynastka: ale wiesz, ze w ten sposób nie zablokujesz numerów, które masz na liście kontaktów i dodzwonią się do ciebie dopóki ich nie usuniesz? ¯\_(ツ)_/¯