Wpis z mikrobloga

Jestem w trakcie otwierania pizzerii ale muszę wymyślić jakieś hasło reklamowe, kompletnie nie mam pomysłu, może wy mi pomożecie :)


@Aqzg: pomożemy, pytanie co będziemy mieć w zamian
  • Odpowiedz
@Aqzg: Ja Ci pomogę. Nigdy nie proś znajomych/rodziny/nieznajomych o to, aby wymyślili nazwę, logo, hasło reklamowe. W razie sukcesu możesz mieć spore problemy i będzie dużo Cię to kosztowało.
  • Odpowiedz
Ja Ci pomogę. Nigdy nie proś znajomych/rodziny/nieznajomych o to, aby wymyślili nazwę, logo, hasło reklamowe. W razie sukcesu możesz mieć spore problemy i będzie dużo Cię to kosztowało.


@Mirek83: Czy ja wiem, już dwa razy wygrałem tutaj po 50 pln za nazwę biznesu xD nigdy problemu nikomu nie robiłem. Rodzina to fakt, z rodziną najciężej

@Aqzg: Nazwa nieco hermetyczna. nie wychodzi mi nic, chyba, że coś w stylu "Ręce w
  • Odpowiedz
@Aqzg: Pomysłodawca nazwy firmy / logo / nazwy produktu lub sloganu w razie sukcesu może upomnieć się o wynagrodzenie za pomysł. W normalnej sytuacji biznesowej zlecasz wykonanie logo z umową o dzieło z przeniesieniem praw autorskich i nie masz później problemów. Jeżeli poprosisz ziomka żeby Ci strzelił logo "Za flachę" bez umowy z przeniesieniem praw, może być problem. Pokłócicie się, firma po kilku latach warta jest kilka baniek, a ziomek sobie
  • Odpowiedz