Wpis z mikrobloga

Jak raz jedna baba chciała sie ze mną ruchać, ale ja powiedziałem żeby spadała (wiara mi zabrania) to jestem przegryw czy oskarek?
Baby nigdy nie były mną zainteresowane na poważnie, pare razy tylko chciały sie mną zabawić, albo żebym ja zabawiał, ale ja nie umiem. Żartowniś ze mnie, ale serdecznie brzydzi mnie taki tępy flirt i rozmowy o h00ju.
#przegryw
  • 19
  • Odpowiedz
@Kiszon87: No i właśnie w tym tkwi problem - psy nie zastanawiają się nad jakimiś religijnymi kwestiami, więc postępują w zgodzie z NA-TU-RĄ. Ty natomiast zamiast dać się porwać NA-TU-RZE, zastanawiasz się nad jakimiś religijnymi dziwactwami czy że z jakiegoś powodu tak robic "nie wypada".
  • Odpowiedz
@locheck: ale jak mogłeś wyczuć z moich krótkich wypowiedzi, to nie tylko kwestia "wyuczonego światopoglądu", tylko poczucia własnej godności. Nie trzeba być katolikiem żeby sie poczuć jak wykorzystana szmata.
  • Odpowiedz
  • 1
@Kiszon87 kolejny świętoszek.. tak się kończy wygłaskiwanie przez rodziców... wychowany na grzecznego chłopca.. dlatego właśnie jesteś i będziesz przegryw
  • Odpowiedz
Przegrywem żadna baba się nie zainteresuje i w jakimkolwiek celu, oski!
I to także poza sferą seksualną, w pracy i rodzinie też. Mną gardziła i gardzi nawet hipergamiczna ciotka.
@Kiszon87:
  • Odpowiedz