Wpis z mikrobloga

@pesimist powiem ci, że wystarczy minięcie 90 dni od wysyłki i można niezależnie od wydłużenia ochrony. Ja tak zrobiłem w przypadku Cainiao Super Economy For Special Goods z września, bo Świat Przesyłek sobie ją zachował i mija prawie dwa miesiące od zwrotu i nadal przesyłki nie dostałem, czyli w sumie tak, jak wszyscy kupujący mający przesyłki z tego okresu. Co nie dotarło w połowie listopada to już do teraz nie dotarło i
  • Odpowiedz
  • 0
@adammarek2: W tym przypadku zakup był ok 20 listopada więc 22 stycznia mijało pewnie 60 dni które były określone początkowo w warunkach dostawy, potem zostało to przedłużone i 10tego lutego miałem jeszcze 32 dni więc grupo ponad 90. Otworzyłem spór i zgodnie z tym co mi napisał konsultant na czacie, ali zdecydował o zwrocie kasy.
  • Odpowiedz
Fast Pro od Nowego Roku zaczęło naśladować Świat Przesyłek, bo to niejedyny taki przypadek, że przesyłka SunYou nie dotarła. Coraz więcej takich przypadków jest i to nawet u osób, które te przesyłki otrzymywały. Niech giną te firmy pośredniczące i niech ktoś tym wszystkim nieudacznikom magazyny skontroluje, bo to jest jakiś skandal z tymi niedochodzącymi przesyłkami.
  • Odpowiedz