Wpis z mikrobloga

@DEJW88: zawsze #!$%@? jak on krzyczy próbując brzmieć groźnie a brzmi jak na tych filmikach z fortnite co dzieci płaczą gdy przegrywają albo mama im kaze się umyć xD
  • Odpowiedz
@DEJW88: współczuje sanderce ze musi żyć z takim #!$%@? niestabilnym emocjonalnie, ale naszczescie ona silniejsza to sobie z nim poradzi oby nie łapał broni bo jest mniejszy
  • Odpowiedz
@DEJW88: Jest na kicku, gdzie nie ma przypadkowych osób, a tylko rzesza oddanych fanatyków którzy raczej rozumieją tego konwencję. (Niedzielny oglądający nie poszedłby za nim na nową platformę) Bardziej mnie zastanawia to, że po kilku miesiącach wrzucania na mikro wpisów na jego temat i osiągnięciu swojego celu wciąż siedzisz na jego streamach na nowej platformie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@twojstarylgbtq: Nie siedzę, shot znaleziony na youtube, chciałem sprawdzić czy wypowiadał się szerzej nt wyboru Murańskiego jako "śmiecia roku" w tym organizowanym przez niego plebiscycie (wyniki udostępnił na twitterze).

Ja wiem, że ten jego rage, to podkrętka dla widzów, dla mema, ale patrząc na to, że jednym z powodów dostania bana były tego typu, przepełnione wyzwiskami reakcje (w tym wypadku: syn ku**wy, pedofil jeb*any, pedał je*any), to uważam za dość nieroztropne
  • Odpowiedz