Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 132
Kurna, muszę Wam to powiedzieć.
Idę sobie przez miasto Fanabe (Teneryfa - tu mieszkam w jaskini).
Przede mną na przejściu dla pieszych mija mnie 6 wypacykowanych ok 40 lat dziewczyn z Polski.
Mówię: cześć dziewczyny! - mijając je.
Łaski zrobiły minę srającego kota i nic nie odpowiedziały.
Także tak. Polki wcale nie mają nadmuchanego ego. Wcale xD.
Dla porównania z innymi nacjami, każdego dnia mija mnie masa osób, które same mówią pierwsze "cześć" po hiszpańsku. Bez spinania królewskiej dupy.

#zjaskini #antydepresjapsotka #blackpill #p0lka #bekazrozowychpaskow
  • 40
@kiszczak: Ogólnie.... Zobacz jak to wygląda z 3 perspektywy. Idzie grupa lasek i jakiś chłop, ktory krzyczy do nich: "heeey"... Wiadomo, że jakby to był Chad to miałoby to swój finał. Co nie zmienia faktu, że i tak to jest ostry przejaw spermiarstwa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@WcurwionyKotek: XD Idziesz po ulicy w egzotycznym obcym państwie, widzisz 6 kobiet polek i jak wieśniak krzyczysz do nich: "Hej dziewczyny" i dziwisz się, że cię zghostowały?

@PanHaroldHe: xD Ech, te polskie wychowanie na podnóżki dla kobiet. To właśnie problem takiej mentalności. Jakiekolwiek zapytanie o godzinę, czy pozdrowienie, to podryw. Nie każdy myśli #!$%@?.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@kiszczak: Ogólnie.... Zobacz jak to wygląda z 3 perspektywy. Idzie grupa lasek i jakiś chłop, ktory krzyczy do nich: "heeey"... Wiadomo, że jakby to był Chad to miałoby to swój finał. Co nie zmienia faktu, że i tak to jest ostry przejaw spermiarstwa.

@PanHaroldHe: To powiem jeszcze raz dużymi literami: MIJAM LUDZI Z POLSKI NA ULICY I MÓWIĘ I'M CZEŚĆ. Czy to spermiarstwo? xD Polecam terapię (bez ironii).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@kiszczak: Ogólnie.... Zobacz jak to wygląda z 3 perspektywy. Idzie grupa lasek i jakiś chłop, ktory krzyczy do nich: "heeey"... Wiadomo, że jakby to był Chad to miałoby to swój finał. Co nie zmienia faktu, że i tak to jest ostry przejaw spermiarstwa.

@PanHaroldHe: Witanie się z ludźmi z własnego kraju, w obcym odległym miejscu to spermiarstwo? Smutne macie życie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
jak wieśniak krzyczysz do nich: "Hej dziewczyny"


@PanHaroldHe: A jak powinien się przywitać żeby nie było po wieśniacku?

@kiszczak: Piękna księżniczko, już kładę koc, żebyś nie poraniła sobie nóżek. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Poważnie. Wielu ludzi rozmawia ze mną na ulicy, w tym wielu Polaków na wakacjach i jakoś tylko raz zdarzyła mi się taka śmieszna sytuacja. Niech sobie przedmówcy żyją w swojej bańce i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kiszczak: I jak tu nie kochać wykopków? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak dowiedzą się, że sylwestra spędziłem z życzliwymi ludźmi na plaży nudystów, to chyba zawału dostaną. Nagie dziewczyny nie miały problemu tańczyć z kimś i to nie spermiarstwo? Nie może być. Właściwie to bardziej smutne, niż zabawne.
@WcurwionyKotek: mógłbyś może się wypowiedzieć z Twojej perspektywy więcej jacy są mieszkańcy Teneryfy (Hiszpanie/Guanczowie/imigranici, ogólnie nie turystyści)? Czy to hermetyczne środowisko czy otwarte? Jakieś cechy szczególne?
Parę lat temu na wakacjach, głownie byłem w Adeje w turystycznej okolicy, ale jak się wybraliśmy gdzieś poza np. do stolicy do Santa Cruz to wyczułem trochę taką niechęć, niby normalnie ale jakby się chcieli dystansować od tego, nie chcieli mówić po angielsku w sklepach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WcurwionyKotek: mógłbyś może się wypowiedzieć z Twojej perspektywy więcej jacy są mieszkańcy Teneryfy (Hiszpanie/Guanczowie/imigranici, ogólnie nie turystyści)? Czy to hermetyczne środowisko czy otwarte? Jakieś cechy szczególne?

Parę lat temu na wakacjach, głownie byłem w Adeje w turystycznej okolicy, ale jak się wybraliśmy gdzieś poza np. do stolicy do Santa Cruz to wyczułem trochę taką niechęć, niby normalnie ale jakby się chcieli dystansować od tego, nie chcieli mówić po angielsku w sklepach