Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 135
Kurna, muszę Wam to powiedzieć.
Idę sobie przez miasto Fanabe (Teneryfa - tu mieszkam w jaskini).
Przede mną na przejściu dla pieszych mija mnie 6 wypacykowanych ok 40 lat dziewczyn z Polski.
Mówię: cześć dziewczyny! - mijając je.
Łaski zrobiły minę srającego kota i nic nie odpowiedziały.
Także tak. Polki wcale nie mają nadmuchanego ego. Wcale xD.
Dla porównania z innymi nacjami, każdego dnia mija mnie masa osób, które same mówią pierwsze "cześć" po hiszpańsku. Bez spinania królewskiej dupy.

#zjaskini #antydepresjapsotka #blackpill #p0lka #bekazrozowychpaskow
  • 40
  • Odpowiedz
według mnie witanie się z losowymi polkami za granicą na ulicy to straszne wieśniactwo i spermiarstwo XD


@PanHaroldHe: Uważasz tak ze względu na narodowość czy o co chodzi z tymi polkami?
  • Odpowiedz
@kiszczak: Ogólnie.... Zobacz jak to wygląda z 3 perspektywy. Idzie grupa lasek i jakiś chłop, ktory krzyczy do nich: "heeey"... Wiadomo, że jakby to był Chad to miałoby to swój finał. Co nie zmienia faktu, że i tak to jest ostry przejaw spermiarstwa.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@WcurwionyKotek: XD Idziesz po ulicy w egzotycznym obcym państwie, widzisz 6 kobiet polek i jak wieśniak krzyczysz do nich: "Hej dziewczyny" i dziwisz się, że cię zghostowały?

@PanHaroldHe: xD Ech, te polskie wychowanie na podnóżki dla kobiet. To właśnie problem takiej mentalności. Jakiekolwiek zapytanie o godzinę, czy pozdrowienie, to podryw. Nie każdy myśli #!$%@?.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@kiszczak: Ogólnie.... Zobacz jak to wygląda z 3 perspektywy. Idzie grupa lasek i jakiś chłop, ktory krzyczy do nich: "heeey"... Wiadomo, że jakby to był Chad to miałoby to swój finał. Co nie zmienia faktu, że i tak to jest ostry przejaw spermiarstwa.

@PanHaroldHe: To powiem jeszcze raz dużymi literami: MIJAM LUDZI Z POLSKI NA ULICY I MÓWIĘ I'M CZEŚĆ. Czy to spermiarstwo? xD Polecam terapię (bez ironii).
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@kiszczak: Ogólnie.... Zobacz jak to wygląda z 3 perspektywy. Idzie grupa lasek i jakiś chłop, ktory krzyczy do nich: "heeey"... Wiadomo, że jakby to był Chad to miałoby to swój finał. Co nie zmienia faktu, że i tak to jest ostry przejaw spermiarstwa.

@PanHaroldHe: Witanie się z ludźmi z własnego kraju, w obcym odległym miejscu to spermiarstwo? Smutne macie życie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
jak wieśniak krzyczysz do nich: "Hej dziewczyny"


@PanHaroldHe: A jak powinien się przywitać żeby nie było po wieśniacku?

@kiszczak: Piękna księżniczko, już kładę koc, żebyś nie poraniła sobie nóżek. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Poważnie. Wielu ludzi rozmawia ze mną na ulicy, w tym wielu Polaków na wakacjach i jakoś tylko raz zdarzyła mi się taka śmieszna sytuacja. Niech sobie przedmówcy żyją w swojej bańce i
  • Odpowiedz