Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuje pomocy: Jaką klawiaturę i myszkę kupić do maca mini? Nie chcę tandety ale też nie chcę wydawać za dużo. Nigdy wcześniej nie używałem komputera Mac…

Znalazłem jakąś Logitech i zestaw Rapo z myszką. Może podpowiecie jakich wy używacie? Ja zasadniczo komputera będę używał do konsumpcji treści. Kupiłem tego maca żeby zaspokoić ciekawość. Mam już iPhone i iPad i to ma być dopełnienie ekosystemu. Mam nadzieję że spodoba mi się bo od zawsze z Windowsem miałem sprzęty. :))

Będę wdzięczny za podpowiedzi…

#macbook #macos #apple #macmini
szczurek_87 - Mirki potrzebuje pomocy: Jaką klawiaturę i myszkę kupić do maca mini? N...

źródło: comment_1672768897VZBffRIh7AZtkZromrSszu.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Zeronader: No mogę w sumie… chociaż ja z tych co lubią nowe. Ta logitech to nie jest kopia Apple? W sensie inna ale układ klawiszy ten sam? No i muszka? Normalna to jest jak to Windowsa?
  • Odpowiedz
Klawiatura tylko Mac, nie rozwazaj nawet nic innego, nie ma sensu. Myszka logitech mx3 master 3. W pełni kompatybilna, innej jie szukaj
  • Odpowiedz
@szczurek_87: dobrze radzę, zamiast kupować podróbek kup w bardzo zbliżonej cenie używaną oryginalną bezprzewodową klawiaturę appla i to samo z myszką. nie warto kupować zamienników, żeby zaoszczędzić równowartość dużego kebaba
  • Odpowiedz