Wpis z mikrobloga

@KaiserBrotchen: Ale wiesz, że to gaśnie światło do jazdy dziennej. Na #!$%@? Ci światło do jazdy dziennej przy skręcaniu? Doświetlasz tym zakręt? Przecież światła mijania nie gasną i widać to nawet na tym filmiku, który wrzuciłeś.
  • Odpowiedz
  • 0
Najgorzej w tych seatach to wygląda z tyłu. . Cupra czy coś. Strasznie koślawe jak by niedorobione.
  • Odpowiedz
@MrMate: nie wiem z ktorej strony ekran dziala lepiej od przyciskow, szczegolnie ze trzeba odrywac wzrok od drogi zeby z nich skorzystac. Ekrany to gowno wprowadzone w celu oszczednosci i dymania klientow, do tego nie kazdy chce sie gapic w monitor podczas jazdy autem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Koronanona: jeśli musisz udać wzrok to coś z Tobą nie tak ¯\_(ツ)_/¯ chyba że gdzieś są bardzo nieintuicyjne, ale każdy z samochodów które miałem/mam można obsługiwać bez problemu.
  • Odpowiedz
@Krupier: @Del: @KaiserBrotchen: Żeby było śmieszniej, odpowiedzią na pytanie

W jaki sposób to w ogóle dostało homologację?


Jest "Bo tak to ma działać według homologacji". Konkretnie w dwóch przypadkach - jeśli DRL jest wystarczająco mocny, że kierunkowskaz nie wyróżniałby się na tle świeciącego DRL to przy włączonym kierunkowskazie DRL ma się wygasić i tak jest w tym Jeepie. Tak samo jeśli kierunkowskaz i DRL są w tym samym pasku
  • Odpowiedz