Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Rubbik

Rubbik

Dołączył 6 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 49910
  • Znaleziska 27199
  • Mikroblog 22711
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 6

418

Okazało się, że dwa miesiące po porodzie matka chodzi z łożyskiem...

Okazało się, że dwa miesiące po porodzie matka chodzi z łożyskiem...

Poprzez cesarskie cięcie urodziła bliźniaki, ale jej stan po porodzie wcale się nie poprawił. Podczas badania USG okazało się, że w macicy wciąż znajduje się łożysko. Pani Joanna w szpitalu na Winiarach przeszła zabieg łyżeczkowania, lecz dalej nie doszła do zdrowia.

Samulej
z
portalplock.pl
dodany: 21 godz. i 26 min temu
  • 58
  • #
    plock
  • #
    lekarze
  • #
    afera
  • #
    macierzynstwo
  • #
    skandal
  • #
    wydarzenia
Rubbik
Rubbik 17 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 17
25 lat temu identyczna sytuacja z żoną mojego szefa. Zakażenie sepsą przez to miała i już więcej nie mogła mieć dzieci. Oczywiście lekarze niewinni, położna także ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ish_waw
ish_waw
22 godz. i 52 min temu
  • 1058
Czyli ginęli ludzie, ale jak prokurator poprosił, żeby o tym opowiedzieć, to nie opowiedział xDD.

Gościa rozwalą teraz pozwami cywilnymi - jedyny ratunek to niepoczytalność xD

#bekazprawakow na 100% #bekazpisu #polityka
ish_waw - Czyli ginęli ludzie, ale jak prokurator poprosił, żeby o tym opowiedzieć, t...

źródło: IMG_5798

Pobierz
  • 134
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rubbik
Rubbik 17 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 2
@ish_waw: pisoski stanoski coś mu obiecał w imieniu pisu, bo to jest polityczne złoto w sezonie ogórkowym na miarę ośmiorniczek. Będą to grzali teraz ponad rok do wyborów. Nieważne, że to bzdura, ważne że g---o się przylepiło. Tak działali bolszewicy, tak działa PiS od przynajmniej 2005 jak kurski wyciągnął i obrzucił gównem polskiego bohatera Józefa Tuska, który siłą wcielony do niemieckiego Wehrmachtu uciekł i przedostał się do polskich sił zbrojnych
  • Odpowiedz
kyloe
kyloe
wczoraj, 06:21:43
  • 696
Poziom zakłamania i manipulacji we wczorajszej audycji wywaliło poza jakąkolwiek skalę (nawet biorąc pod uwagę poziom całej tej politycznej inscenizacji, jaką jest Kanał Zero)

dr Emil Jędrzejewski


Emil Jędrzejewski nie jest żadnym doktorem, jest lekarzem specjalistą w zakresie chirurgii ogólnej. Do tego jest "kolegą" Anny i Roberta Lewandowskich. Jest zamieszany w branie udziału w procederze handlu dyplomami. Proceder organizował prawdziwy już doktor (do tego habilitowany) Zbigniew D, nota bene kibol ŁKS Łódź. Ów
kyloe - Poziom zakłamania i manipulacji we wczorajszej audycji wywaliło poza jakąkolw...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-24 o 08.16.08

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rubbik
Rubbik 21 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 1
Dyplomy sprzedawano za ok. 2500 zł — bez studiów, bez egzaminów, bez chodzenia na zajęcia.


@kyloe: to mniej niż biorą typy za napisanie pracy dyplomowej, gdzie normalnie trzeba było chodzić na zajęcia i płacić czesne, zaliczać egzaminy etc.

C--j nie pieniądz.
  • Odpowiedz
Rubbik
Rubbik 17 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 1
To prawda ale tutaj mogło chodzić o to, żeby tych dyplomów sprzedawać jak najwięcej. Podejrzewam że łatwiej jest sprzedać 10 dyplomów po 2500 PLN niż 1 dyplom po 25000 PLN ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kyloe: ale wówczas perspektywa wtopy wzrasta nawet nie 10-krotnie, ale pewnie 10^2-krotnie i tak się dokładnie stało.
  • Odpowiedz
mamracjewieszotym
mamracjewieszotym
20 godz. i 27 min temu
  • 10
#tenis Wszystko spełnia się co joty. To co mówiłem już tydzień temu. Porażka z Navarro. Żadnego wygranego meczu na trawie przed Wimbledonem. I w zależności od losowania -> bardzo prawdopodobna porażka w pierwszym tygodniu -> następnie spore osunięcie się w rankingu. -> dalsze popadanie w przeciętność. Ale klakierzy jakoś to wytłumaczą na pewno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rubbik
Rubbik 19 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 0
co tu tłumaczyć? zjazd formy bo musiała zejść z mikrodawek xD w topce każda bierze a że akurat Ige złapali to teraz musi sie pilnować a reszta dalej sobie mądrze koksi i ją ogrywa


@Kalinke01: xD

I co te mikrodawki czegokolwiek miałyby dawać? Przy czym mikrodawka u świątek to tak jakbyś kroplę wlał do oceanu atlantyckiego, bo to był doslownie taki poziom ppm, co nie miało dla organizmu żadnego znaczenia.
  • Odpowiedz
Rubbik
Rubbik 17 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 0
@Kalinke01: p---------e totalne. (-‸ლ)
  • Odpowiedz

357

Kliki polityczne w szpitalach. Szokujący telefon do studia kanału Zero

Kliki polityczne w szpitalach. Szokujący telefon do studia kanału Zero

Ponadto w wywiadzie dla kanału Zero były ordynator powiedział, że Kacprzyk przyczynił sie do zgonów niektórych pacjentów.

haston
z
facebook.com
dodany: 22 godz. i 55 min temu
  • 49
  • #
    polska
  • #
    szpital
  • #
    afera
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    polityka
Rubbik
Rubbik 17 godz. i 34 min temu via Wykop
  • -3
Szkoda, że stanoski nie interesował się służbą zdrowia, bo akat był na gryllu przez 8 lat rządów PiSowców, którzy jeszcze bardziej rozmontowali system w pandemii i po niej gwarantując podwyżki lekarzom co pół roku.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
20 godz. i 26 min temu
  • 9
Nikt się już Igi nie boi nie ma przed nią żadnego respektu rozpracowały ją już aż miło #tenis
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rubbik
Rubbik 19 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 1
@lubiesikacdozlewu: ale tak serio... co tam było do rozpracowania? Bicie piłek na siłę po linii. Jak nie idzie to bicie jeszcze mocniej żeby jeszcze mocniej nie szło. Jak ktoś się jej postawi to psycha siada tak, że mogłaby nie wychodzić na kolejny set nawet. Iga kompletnie nie wyciąga żadnych wniosków z trwającego nawet meczu i będzie usilnie popełniać te same błędy. Tam jej największym problemem jest psycho loszka.
  • Odpowiedz
ish_waw
ish_waw
wczoraj, 05:44:42
  • 759
Ksysiu jak szybciutko założył dupochron xD

#kanalzero #stanowski #bekazpisu #polityka
ish_waw - Ksysiu jak szybciutko założył dupochron xD

#kanalzero #stanowski #bekazpis...

źródło: IMG_5788

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rubbik
Rubbik 21 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 3
@ish_waw: jo nie wiedzioł, że jo zaprosił mitomana z poważnymi zarzutami korupcyjnymi, który gada o morderstwach w szpitalu bez żadnych dowodów xD

Akat ksysiu nie interesował się medycyną.
  • Odpowiedz

403

Zełenski uznał, że nie musi się liczyć z Polską? "Ukraińcom zwróciło się w głowi

Prezydent Zełenski ewidentnie czuje się obecnie urażony. W wypowiedziach obwinia stronę polską, zapominając, że to zaczął.

jaros69-ja
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: wczoraj, 09:32:07
  • 108
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    wydarzenia
  • #
    ukraina
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
Rubbik
Rubbik 21 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 4
Dobrze, że trump go nie uraził, że tak wchodzi mu w dupę pan Ukrainiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rubbik - Dobrze, że trump go nie uraził, że tak wchodzi mu w dupę pan Ukrainiec ( ͡° ...

źródło: 44817

Pobierz
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

miki4ever
miki4ever
wczoraj, 02:47:22
  • 156
#stanowski #kanalzero #bekazpisu #polityka

Nie to, że sprawa mnie nie bulwersuje, zresztą temat dobrze znam od lat wielu, natomiast tutaj to już mamy Kurski 2.0
miki4ever - #stanowski #kanalzero #bekazpisu #polityka

Nie to, że sprawa mnie nie bu...

źródło: IMG_2723

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rubbik
Rubbik wczoraj, 10:07:53 via Wykop
  • 0
Jak PiS wygra to go powołają na szefa TVP.


@bboymc: nie no, tyle to nie xD
  • Odpowiedz
Rubbik
Rubbik przedwczoraj, 23:19:28
  • 13
Kto wpadł na pomysł wrzucenia do komentowania meczów MŚ gikiewicza z głosem kastrata i zasobem słownictwa na poziomie chłopaczka z pierwszej liceum?

#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OgolnieRzeczBioracGeneralnie
OgolnieRzeczBioracGeneralnie
przedwczoraj, 23:21:02 via Wykop
  • 8
@Rubbik: Nagroda za wynoszenie wieści z szatni do dziennikarzy
  • Odpowiedz
chinczykrzeszowski
chinczykrzeszowski
przedwczoraj, 23:41:07 via Wykop
  • 0
@kocurrek32: odwagę z odważnikiem pomyliłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

292

Bitwa pod Kłuszynem. Wielki triumf Polaków nad Rosjanami

Bitwa pod Kłuszynem. Wielki triumf Polaków nad Rosjanami

W 1610 roku niewielka armia polska dowodzona przez hetmana polnego koronnego Stanisława Żółkiewskiego rozbiła wielokrotnie liczniejsze wojska moskiewsko-szwedzkie. Ta błyskotliwa wiktoria otworzyła Polakom drogę do Moskwy.

Histmag
z
histmag.org
dodany: przedwczoraj, 09:02:32
  • 36
  • #
    histmag
  • #
    historia
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    ciekawostki
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    liganauki
Rubbik
Rubbik przedwczoraj, 23:09:55 via Wykop
  • 5
@K_R_S: na chwilę jedynie, bo jak zwykle polski debilizm zwyciężył przez co na kopach został wyrzucony stamtąd...
Promilus
Promilus
Promilus
przedwczoraj, 12:09:13
  • 152
Jak Batyra uważam za kibola i najgorszego prezydenta od czasów Wałęsy, to nie jestem w stanie pojąć jak można stawać po stronie Zełenskiego w obecnym sporze o UPA. A jeszcze tutaj widziałem jak ktoś ustawił sobie z nim tapetę w telefonie xD

Zelenski gra dużo powyżej swojej wagi, ma urojenia że jest nie tylko członkiem NATO, ale wręcz że bez niego NATO nie istnieje. Bredzi o Polsce, która w przypadku wojny bez Ukrainy
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rubbik
Rubbik przedwczoraj, 21:24:25 via Wykop
  • 0
@Promilus: a co osiągnął tym swoim działaniem nawrocki? Serio pytam. Bo dyplomacja nie polega na nasraniu na stół, a to właśnie zrobił nawrocki xD

Czy po jego działaniu nie ma już tej jednostki bohaterów UPA? No jest dalej. I nie ma już żadnej formy nacisku. Nawet spotkać się nie chciał z Zełenskim online. Czyste frajerstwo.

Tak się nie robi polityki międzynarodowej.
  • Odpowiedz

279

Wykopki znów wykopały fejka na główną

Wykopki znów wykopały fejka na główną

Autor dodaje znalezisko w którym bezpodstawnie twierdzi, że Siemoniak jest Ukraińcem. Znalezisko bez żadnych pytań trafia na główną. Gratulacje!

Nigarun
z
wykop.pl
dodany: przedwczoraj, 10:21:49
  • 71
  • #
    fakenews
  • #
    ukraina
  • #
    wykop
  • #
    afera
  • #
    polityka
Rubbik
Rubbik przedwczoraj, 21:21:02 via Wykop
  • 1
@RandomNetUser: jakby czytały wykop to na pewno
Rubbik
Rubbik 22.06.2026, 23:40:43
  • 0
Najbardziej idiotyczne mistrzostwa świata jakie widziałem. USA = trzeci świat.

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

769

Banderowcy nigdy nie wystąpili przeciwko ludności. Nauka w ukrainskiej szkole

To, jak ukraińska historiografia i oświata widzą Stepana Banderę, Organizację Ukraińskich Nacjonalistów, Ukraińską Powstańczą Armię i całą ukraińską ideologię nacjonalistyczną z tamtych czasów, ma ścisły związek z tym jak widzą II wojnę światową i okres powojenny.

darosoldier
z
centrumeuropy.pl
dodany: 21.06.2026, 20:08:16
  • 165
  • #
    ukraina
  • #
    historia
  • #
    drugawojnaswiatowa
  • #
    2wojnaswiatowa
  • #
    nauka
Rubbik
Rubbik 22.06.2026, 15:45:12 via Wykop
  • 0
@Kismeth: dostajesz minusy, ale w każdym kraju pełno takich przykładów. W Niemczech pełno pomników cesarzy, którzy tłumili krwawo polskie powstania. W Belgii czci się Leopolda, który wymordował miliony Murzynów w Afryce poprzez niewolnictwo i surowe kary za niewypełnianie wygórowanych norm na swoich plantacjach.

Napoleon to też w większości krajów zbrodniarz, który podpalił Europę, a w Polsce jakoś tak z rozrzewnieniem i nawet w hymnie występuje.

Piłsudski dokładnie tak jak piszesz - zwykły

643

Izba Lekarska dostała 13 mln zł na szkolenie lekarzy i lekarzy dentystów

Izba Lekarska dostała 13 mln zł na szkolenie lekarzy i lekarzy dentystów

Celem jest kształcenie podyplomowe 1500 lekarzy i dentystów. Lekarze mogą zgłosić się na kursy Medycyna cyfrowa, Orzecznictwo lekarskiej, Organizacja Ochrony Zdrowia Wojsk, Flebologia, Całościowa ocena geriatryczna czy szkolenie rzeczników odpowiedzialności zawodowej i sądów lekarskich.

tomasztomasz1234
z
nil.org.pl
dodany: 21.06.2026, 19:59:05
  • 51
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    edukacja
Rubbik
Rubbik 21.06.2026, 23:14:39 via Wykop
  • 4
13 baniek na swoich.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4048

Lekarze od lat starają się JAK NAJBARDZIEJ ograniczyć prawa pokrewnym zawodom

Lekarze od lat starają się JAK NAJBARDZIEJ ograniczyć prawa pokrewnym zawodom

sytuacja ta dotyczy fizjoterapeutów, dietetyków, optometrystów, kosmetologów, psychologów klinicznych, ratowników medycznych, pielęgniarek, położnych, diagnostów laboratoryjnych, farmaceutów etc

kontogoogle
z
wykop.pl
dodany: 21.06.2026, 21:58:50
  • 180
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz
  • #
    lekarski
Rubbik
Rubbik 21.06.2026, 23:00:18 via Wykop
  • 253
Teraz lobbują przeciwko kosmetologom. I nie mówię o jakichś badziewiarach bez matury po dwudniowym kursie. Oni lobbują przeciw ludziom po studiach kosmetologicznych!
  • 14
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1789

Karol Nawrocki zdecydował o odebraniu Orderu Orła Białego Wołodymirowi Zełenskie

Decyzja Prezydenta RP Karola Nawrockiego w sprawie odebrania Orderu Orła Białego Prezydentowi Ukrainy Wołodymyrowi Zełen

smutny_kojot
z
x.com
dodany: 19.06.2026, 17:54:55
  • 511
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
  • #
    ukraina
  • #
    polska
Rubbik
Rubbik 20.06.2026, 13:05:24 via Wykop
  • 2
Absurdem było, że dostał najwyższe polskie odznaczenie na zachętę. Z drugiej strony to odznaczenie ma też na przykład taki pisowski szkodnik jak wildstein...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1162

Trzaskowski nie chciał się spotkać z sygnalistą ws. afery szpitalnej!

"Prezydent Warszawy odpowiedział, że nie ma czasu się spotkać i poprosili żeby tę kwestię (Kacprzyka) mu napisać, lekarz napisał a 2 miesiące później został zwolniony

Hirch
z
x.com
dodany: 19.06.2026, 13:26:42
  • 121
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    afera
  • #
    polityka
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz
Rubbik
Rubbik 19.06.2026, 16:07:20 via Wykop
  • 32
Trzaskowski trzeci raz zatapia Platformę. To jest niepojęte.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

205

Żona zatrzymanego dziennikarza przerwała milczenie. "Obawiam się o zdrowie i bez

Żona zatrzymanego dziennikarza przerwała milczenie. "Obawiam się o zdrowie i bez

"Chcę przeciąć spekulacje medialne (...) oraz słowa obrońcy Leszka Kraskowskiego"

CipakKrulRzycia
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 18.06.2026, 06:18:47
  • 56
  • #
    polityka
  • #
    bekazpisu
  • #
    polska
  • #
    kryminalne
Rubbik
Rubbik 18.06.2026, 10:23:01 via Wykop
  • -3
Typowy idol polskiej prawicy.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.03.2023

    Komentator
  • Złotousty
    od 31.05.2020

    Złotousty
  • Rocznica
    od 27.11.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 24.03.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking