Wpis z mikrobloga

zwyrol, wiem że to będziesz czytał.
Twoje argumenty a'la korwin z dzisiaj:
Maja Staśko powiedziała, że jak nie masz wiedzy na temat osób transpłciowych i środowiska lgbtq to nie powinieneś się z taką pewnością wypowiadać o tym co jest wg nich transfobiczne, a co nie oraz co te osoby obraża, a co nie.
Ty oczywiście zmanipulowałeś to i sprowadziłeś do prostackiego braku logiki w stylu HUEHUE TO CO, JAK NIE JESTEM PAJĄKIEM TO NIE MOGĘ SIĘ WYPOWIADAĆ O ARACHNOFOBII?
ja #!$%@? xDDDDDDDD
oczywiście 20k dzieci z czatu, których łączne iq jest niższe od dzisiejszej temperatury na zewnątrz podjarane na maxa i klaszczą uszami.
Zniżę się do twojego poziomu gówna na podeszwie i wytłumaczę ci o co chodzi na tej samej analogii co ty, ale tym razem trafionej.
Jak nie jesteś pająkiem to możesz czytać książki i edukować się w zakresie arachnofobii i się o niej wypowiadać. Nie powinieneś natomiast mówić, co czują pająki, kiedy ktoś z arachnofobią ich nienawidzi, czy im się to podoba czy nie, albo jakie zachowanie jest wg nich arachnofobiczne, a jakie nie, BO #!$%@? NIE JESTEŚ PAJĄKIEM.
kurtyna przygłupie.
Tak, Maja Staśko też nie powinna się wypowiadać o tym, co czują osoby transpłciowe, nie będąc osobą transpłciową, chyba że cytuje kogoś, kto taką osobą jest.
Nie interesuje mnie Maja Staśko, ale wasz (wszystkich youtuberków z toksycznym podłożem jak ty, gimper, nitro, stanowski czy inne tańcule) kompleks tej dziewczyny jest przerażający, a za głupotę, którą zarażacie młodych ludzi mam nadzieję, że kiedyś odpowiecie.
#wardega #famemma
  • 8
@wcfilmowe: Mam chwilę, więc Ci odpisze po krótce.

Zacznę od tego że nie widziałem tego fragmentu więc oprę się na twojej relacji.

Maja Staśko powiedziała, że jak nie masz wiedzy na temat osób transpłciowych i środowiska lgbtq to nie powinieneś się z taką pewnością wypowiadać o tym co jest wg nich transfobiczne, a co nie oraz co te osoby obraża, a co nie.

Ty oczywiście zmanipulowałeś to i sprowadziłeś do prostackiego