Wpis z mikrobloga

@everybodykombinerki: no faktycznie dopiero teraz spojrzałem, że on nie ma tego pod tyłkiem, tylko się trzyma :P

@szybki69: przypuszczałem, że łatwiej przyszedłby mu do głowy pomysł, aby się usunąć na bok, gdyby miał wytraktowane miejsce obok, które z natury należy do zjazdowych, a tak to może nie pomyślał, żeby się usunąć w zaspy.
  • Odpowiedz
@szybki69: pewnie orczyk jest na krótszej trasie, a na dłuższej jeździ krzesełko, tak często bywa na starych wyciągach

@patrolez: jak się chciało kiedyś zaimponować to się kombinowało z tym orczykiem, ale oryginalnie on powinien być między nogami na snowbardzie; nie jest to wygodne, ale działa
  • Odpowiedz
ale na co on jedzie trzymając to rękami?

po co jedzie na taki wyciąg, nie umiejąc jeździć na wyciągu?

no niemądre to jest

niemniej tak stromy "banan" to też wymysł jakiegoś geniusza


@everybodykombinerki:
przecież przy takim orczyku jest chłop z obsługi na dole co ci go podkłada pod dupe, to nie wiem jakim cudem można skonczyć tak jak ten snowboardzista z orczykiem w ręku
  • Odpowiedz
  • 2
@cheeseandonion Ogólnie to nie jeżdżę na nartach, ani desce ale zawsze na widok orczyka miałem w głowie mniej więcej taki scenariusz. Że też ludzie się z tego nie #!$%@?ą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cheeseandonion: przecież od trzymania orczyka to ręce są do wywalenia. A ta stromizna po upadku i koszenie tych wszystkich ludzi niżej to tylko orczyk do zamknięcia. Tam kilka osób zaczęło się staczać.
  • Odpowiedz
Orczyki na desce to nie jest nic fajnego, tutaj to jeszcze pół biedy, nie było kolein po nartach. Ja się boje takiej sytuacji i jeżdżę tylko w Świeradowie wjeżdżając na górę w cywilizowany sposob w gondoli :)
  • Odpowiedz
@cheeseandonion: orczyk na nartach jest całkiem wygodny (i talerz i kotwica), ale na desce to jakaś masakra :/

ale mam pomysł, niestety z życia wzięty XDDDDD, dlaczego on się trzyma go rękami XD otóż XD może się zdarzyć sytuacja, że "prawie się wyrąbałeś, ale jakimś cudem udało ci się utrzymać/szybko podnieść i nie puścić ręką orczyka"
nie chcesz się poddać i jeszcze próbujesz tak dojechać do końca wyciągu, A TO STRASZNIE
  • Odpowiedz