Wpis z mikrobloga

@bArrek: ja właśnie spodziewałem się ze na siłowni osiedlowej dowali ludźmi a tutaj sąsiedzi nadal się obijają ( ͡° ͜ʖ ͡°)bardzo dobrze bo mogę robić swoją prywatna mordownie
  • Odpowiedz
@celulozy: Kolejka to pikuś, u mnie nie ma
Jak samochodu zaparkować + dzieciarni sporo , bo siłownia od 14- roku życia . W szatni się w spokoju przebrać nie można , siedzą na ławkach i musza w telefon poklikać koniecznie „na już !” I tylko przestrzeń zajmują.

No i to co mnie bawi najbardziej - fotki do lustra . Wczoraj to tak wybuchałem śmiechem - jak laska wykrzywiła ryj i ciało
  • Odpowiedz
@bArrek: Chyba to prawda, bo w porównaniu do pierwszych dni nowego roku dziś już były pustki na siłowni xD ale może to przez długi weekend - łudzę się, że te tłumy już nie wrócą xD
  • Odpowiedz
@bArrek: mam lepszy pomysł oboje skorzystamy, ty mi opłać roczny karnet a sobie wpiszesz że masz zaliczone postanowienie noworoczne i będziesz mógł wpisać że masz ponad 100 zaliczonych wejść na siłownię
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bArrek: byłem wczoraj i jak nigdy były pustki, gdzie zwykle jest sporo ludzi, więc być może coś w tym jest xd jedynie populacja onlyfansiar się zwiększa widocznie xd
  • Odpowiedz
Dodam na koniec - brudasy co po treningu stosują metodę „turecki prysznic”” - czyli - wypsikać się dezodorantem i rozetrzeć to ręcznikiem po ciele i nałożyć na to czyste ubrania . Kurtyna opada


Odwieczna debata siłowniana, w której ludzie niektórzy nie pojmują że można umyć się w domu xD
@Pierwiastek_Zua:
  • Odpowiedz
@Pierwiastek_Zua: w wawie w dużych sieciowych siłowniach przez prysznice się przewija tyle ludzi ze blyskawicznie mozna zlapac grzyba stóp, moze to dziwne ale kilka razy normalnie slyszalem ze ludzie pod tymi prysznicami leją... więc? Wiele osób woli isc do domu i tam się opłukać. Po co złapać jakieś cholerstwo? Ktoś myje siuraka zagrzybionego a za chwile kranu dotyka, ty pozniej wlaczasz kran i myjesz twarz. To tak ci zobrazuje...
Nawet na
  • Odpowiedz
Dodam na koniec - brudasy co po treningu stosują metodę „turecki prysznic”” - czyli - wypsikać się dezodorantem i rozetrzeć to ręcznikiem po ciele i nałożyć na to czyste ubrania . Kurtyna opada


@Pierwiastek_Zua: zaraz ci tu wytłumaczą, że można przecież prysznic w domu brać xD
  • Odpowiedz
@mike7: nie dziwię się jak boso wchodziliscie do takiego siedliska syfu xdd 21 wiek a ludzie nie potrafią myśleć i że jeszcze ktoś #!$%@? kranu dotknął i woda to przeniosła xddd. Co ja czytam
  • Odpowiedz
Odwieczna debata siłowniana, w której ludzie niektórzy nie pojmują że można umyć się w domu xD


@xloginlogin123: Bo to zależy jaki trening robicie i co trenujecie. Po treningu np. boksu nie ma opcji się nie umyć bo pot ci cieknie dupą i możesz koszulkę wyciskać. Po niektórych spokojnych treningach na siłce nie jesteś nawet zgrzany.
  • Odpowiedz