Wpis z mikrobloga

w wawie w dużych sieciowych siłowniach przez prysznice się przewija tyle ludzi ze blyskawicznie mozna zlapac grzyba stóp, moze to dziwne ale kilka razy normalnie slyszalem ze ludzie pod tymi prysznicami leją... więc? Wiele osób woli isc do domu i tam się opłukać. Po co złapać jakieś cholerstwo? Ktoś myje siuraka zagrzybionego a za chwile kranu dotyka, ty pozniej wlaczasz kran i myjesz twarz. To tak ci zobrazuje...

Nawet na swiezych czystych
  • Odpowiedz
Dlatego najlepiej jest zacząć w domu. Proste ćwiczenia i jak wejdzie w krew, to wtedy ewentualnie można zaatakować siłkę.
  • Odpowiedz
Pan-K 1 godz. temu+4

@mike7: nie dziwię się jak boso wchodziliscie do takiego siedliska syfu xdd 21 wiek a ludzie nie potrafią myśleć i że jeszcze ktoś #!$%@? kranu dotknął i woda to przeniosła xddd. Co ja czytam


@Pan-K: jakie boso? Jakie boso? Jak stoisz w klapkach to ta woda odbija sie od podlogi i tak samo laduje na stopach.. zobaczysz za rok i wspomnisz me słowa. Jak bedziesz drapał
  • Odpowiedz
@mlodyernest:
@Pan-K: jakie boso? Jakie boso? Jak stoisz w klapkach to ta woda odbija sie od podlogi i tak samo laduje na stopach.. zobaczysz za rok i wspomnisz me słowa. Jak bedziesz drapał stopami po dywanie w domu to wiedz że coś się dzieje i wtedy przypomnisz sobie ten komentarz.
Sieciowe silownie typu mcfit i cityfit dopiero po otwarciu to syf? Nie tylko syf tam odrazu takze przychodzi...
  • Odpowiedz
@mike7: nie no byku xD ja tak brałem prysznice na publicznych siłowniach z 6 lat xd. To chyba tak nie działa że kropelki wody przenoszą grzybice. Dodatkowo grzyb musi mieć też warunki do rozwoju. Nie jestem ekspertem medycyny, więc lepiej żeby się ktoś bardziej wykwalifikowany wypowiedział no ale tak po prostu na logiczne myślenie przyjmując.
  • Odpowiedz
@mike7: Na mojej sieciówce przechadza się w ciągu dnia ponad 2000 dusz (bardzo duża silownia). Nikt nie idzie pod prysznic bez klapków, nikt nie skarży się na grzybice bo co dwie godziny jest mycie chemią. Chodzę tam od 2,5 roku - nie miałem przyjemności złapać tego grzyba o którym mówisz. Jedna kabina i 3 prysznice, czasem jest taki natłok (godziny szczytu) że 3 sie namydla a 3 spłukuje w tym samym
  • Odpowiedz
@mike7: stary znasz coś takiego jak spłukiwanie wody? Xd za tą wodę na silce nie płacisz więc lejesz żel na podłogę rozcierasz klapkiem a potem splukujesz i wtedy już woda nie jest straszna. Normalnie chyba pójdę na uniwerek wykładać xd

Siłkę zacząłem jak mIalem 14 lat a były to czasy gdzie prysznic na siłowni widziałeś w telewizji a jakoś syfu nie złapałem nigdy.
  • Odpowiedz
Dodam na koniec - brudasy co po treningu stosują metodę „turecki prysznic”” - czyli - wypsikać się dezodorantem i rozetrzeć to ręcznikiem po ciele i nałożyć na to czyste ubrania . Kurtyna opada


@Pierwiastek_Zua: Ja całe życie znałem to pod nazwą "rumuńskiego prysznica" xD
  • Odpowiedz
@bArrek: i po co zawracacie głowe pani w recepcji zapisywaniem się ( ͡° ͜ʖ ͡°)? Byście poszli na zewnętrzną siłownie i odrazu wiedzieli ze to nie dla was ;p
  • Odpowiedz
tzw postanowienia noworoczne to cecha ludzi słabych, którzy potrzebują silnego motywatora żeby cokolwiek zrobić. Zacznę chodzić na siłownię od 2 stycznia, od poniedziałku rzucam palenie itd..

Normalny człowiek chcąc coś zmienić robi to od razu a nie wyznacza jakieś "równe" terminy

oo nie, wskazówka minęła dolną pozycję, zatem zacznę pisać pracę dyplomową o 22:00. To się nadaje na jednostkę chorobową..
hu-nows - tzw postanowienia noworoczne to cecha ludzi słabych, którzy potrzebują siln...

źródło: comment_16730044012hOCX9tZpw1yVxXmJfEtEc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz