Wpis z mikrobloga

Mirki, szukam softboxa/okty z mocowaniem bowensa z jakimś systemem szybkiego składania/rozkładania. Widziałem na jakimś tutorialu Adoramy, że koleś wyciąga z torby okte i rozkłada ją w 5 sekund. Znacie jakiś fajny model 60-80 cm który kosztuje w granicach 200-400 zeta? Mile widziany podwójny dyfuzor i grid.
Mam do lampy reporterskiej takie coś z Neewera jak na zdjęciu. Czy znajdę coś lepszego/szybszego w tej cenie?
#fotografia #pytanie
Pobierz
źródło: comment_1672957051VFldRPL3EEk4xFdMJ281A1.jpg
  • 7
@Gippo86: wygląda fajnie. Używałeś? Freepower kojarzy mi się raczej z niską jakością. Miałem lata temu soft tej firmy zwykły i w miejscu prętów przetarcia się szybko zrobiły
@chomik3: kwestia jak dawno..,

mam już nastoletni szybki montaż 60x90, działa ale czarna tkanina się przeciera i puszcza światło
mam ok 3-letnią octę 150tkę - też szybki montaż - zupełnie jakby inny chińczyk składał - totalnie inna jakość wykonania
@MG78: składanie mają szybkie, ale widzę że mają jeden dyfuzor i ta seria jest tylko pod lampy reporterskie
/ Edit: ale znalazłem bliźniaczy model: Godox SB-GUE120 - też wygląda fajnie i jest w granie dwóch faworytów do zakupu i przetestowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)