Wpis z mikrobloga

@Czimchik: serio pytam. te marketowe do pom. technicznych są z gównolitu. a musze przenieść fanty z mojego poprzedniego lochu i chce to jakos zabezpieczyć. drzwi zwykłe do mieszkania antywłamaniowe kosztują prawie 3k. troche dużo
  • Odpowiedz
@Thunderball: moja kobieta pochodzi z blokowiska i powiedziała mi jedną ciekawostkę: im drzwi wyglądają na solidniejsze tym więcej właman miała dana piwnica bo prawdopodobnie właściciel ma coś do ukrycia.
  • Odpowiedz
@Thunderball: moja kobieta pochodzi z blokowiska i powiedziała mi jedną ciekawostkę: im drzwi wyglądają na solidniejsze tym więcej właman miała dana piwnica bo prawdopodobnie właściciel ma coś do ukrycia.


@Silikon: To nie montuj drzwi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Thunderball: zrób sobie drzwi z dech, nakręć na nie blachę na śruby zamkowe i zrób oprócz kłódki, czy tam zamka zabezpieczenie patentowe samoróbka. Wiercisz otwór w drzwiach, robisz sztangę do przesówania wewnątrz zamykaną od zewnątrz specjalnie powyginanym pasującym do tego prętem/wkrętakiem. Nie ma dupy, żeby ktoś to otworzył tak z marszu. Jak będziesz zainteresowany takim patentem, to ci pokażę, bo sam u siebie porobiłem. Patent z dawnej pracy, tak zamykaliśmy wsrsztat
  • Odpowiedz