Wpis z mikrobloga

@Agilled: Zdaje się, że w Fortnite jest tryb tylko dla pojedynczego gracza. Chociażby dlatego, że granie samemu przeciwko czterem współpracującym graczom wydaje się niesprawiedliwe i nie dające frajdy? Dlaczego w EFT nie ma takiego trybu?
@Hakunamatata57: aaa, sorki nie zrozumiałem. Myślałem, że chciałeś być sam na mapie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No to rzeczywiście tarkov to loteria, a jak kogoś zabijesz to zawsze ma ziomka obok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale wiesz że ponad 75% ludzi gra tu solo? Nigdy mi to nie przeszkadzało że są teamy, po prostu naucz się nie lootowac od razu, odczekaj upewnij się że jesteś sam, to zasada numer 1.
@Hakunamatata57: Jest do tarkova mod który nazywa się SPT-AKI, grałem na nim i wtedy grasz sam z botami, sa "pmc" i scavy ale wszystkim sterują boty + w pliku cfg moda możesz ustawiać trudność botów i szanse na respawn bossów itp + do tego moda masz nawet mody które dodaja nowych traderów itp.
+ jeśli się boisz bana to za tego moda banów nie ma bo jest to w sumie osobna
@Hakunamatata57: Powiem ci brutalną prawdę absolutn0mmm ................. znajdz se znajomych i to nie jest żart, ta gra niby solo jest grywalna ale sam 100x bardziej wole grac w grupie 3 osób bo zawsze masz mniej przeciwników ( zamiast np 1vs11 masz 3vs9 więc szasne większe na ugranie czegoś) + kim byś nie był to jesteśmy zwierzętami które musza żyć w stadzie nie ważne czy introwertyk czy ekstrawertyk. Pewnie się spytasz gdzie