Wpis z mikrobloga

@gejuszmapkt: @CzeczenCzeczenski: no ale Finowie mówią podobnie, to są ruskimi onucami? Ja też jestem za wysłaniem czołgów Leopard przez europejska koalicję - czyli w pakiecie i tak wyjdzie dużo łącznie a rozumiem że druga strona by chciała abyśmy wysłali całość leopardów które posiadamy?
@Instrybutor_z_Orlenu: no a załóżmy że ruscy wyślą Białorusinów na rzez w stronę Polski? Co nam zostanie kilkadziesiąt pt-91? I jakieś zmagazynowane t-55? A sorry, 10 K2 i kilkanaście Abramsow. No chyba że sądzisz, że NATO będzie nas bronić a nasi żołnierze powiedzą "sorry my popatrzymy bo nie mamy sprzętu?" Podaj mi jeden, dosłownie JEDEN przykład kraju który oddałby cały swój sprzęt wojskowy w tym przypadku czołgi- masz do wyboru tych najbardziej
@Rozkoszniaczek: glupi jakis jesteś? nic z tego co usilowales mi przypisac nie napisalem. no ale skoro piszesz o odwracaniu sojuszy to mam ładny przykład: powstanie chmielnickiego, unia hadziacka i ugoda perejeslawska, mowi to panu cos panie Ferdku?
@Morswinnik: to masz zajebistą pamięć:

oznacza konfrontację zbrojną o pozycję lidera w ciągu 3 dekad :/


Brawo, to jeszcze napisz rozprawkę na 5 stron A4, dlaczego doszło do tych wydarzeń i dalej będę miał to tak samo w dupie jak teraz.