Wpis z mikrobloga

Pograłbym w Tony Hawk Project 8, dokładniej wersje z PS3/Xbox360. Tylko zastanawiam się jak to zrobić budżetowo najlepiej :P Mam jakiegoś starego kompa (i5-5675C + GTX 1060 6GB). Próbowałem RCPS3 i bardzo laguje. Natomiast emulator X360 - Xenia ma skaczące 25fps. Trochę brakuje do grywalności (użycie CPU 100%)

Stawiam, że to kwestia procesora ale jego zmiana to zmiana też płyty głównej, koszta itd.

Kupienie PS3 lub X360 w 2023 to dobra opcja? Zastanawiam się czy nie będą mieć boleć oczy od 720p i 30fps. Z tego co pamiętam to z X360 były ciągle jakieś problemy (red ring of deth itd).

Jeszcze widziałem opcje, że te nowsze Xboxy mają możliwość odpalania tytułów z poprzednich wersji konsol ale z tego co widziałem żadnego THPS nie ma.

Co polecicie? Może ktoś miał taki sam przypadek z inną grą która była tylko na tą jedną platformę.

#thps #gry #konsole #staregry #pcmasterrace #ps3 #xbox #tonyhawk
  • 9
  • Odpowiedz
@lukasilestam: doslownie dwa dni temu naszła mnie podobna ochota i zagralem w emulowaną wersję na RPCS3 - śmigało spoko (do tego w 60fps), tylko że procek mam troche mocniejszy, bo R5 2600.

Zrobilem przed tym maly research i, jesli chodzi o P8, to najlepiej grać albo w wersję emulowaną (właśnie przez większą liczbę klatek) albo na X360, bo to gra z czasów, kiedy developerzy nie potrafili ogarnąć PS3 i wypuszczali produkcje,
  • Odpowiedz