Wpis z mikrobloga

@staryalkus: nie odnośnie granicy, ale pamiętam że gdzieś przeczytałem żeby uważać na roaming w Szwajcarii a najlepiej wyłączyć, bo można ładny rachunek później dostać xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Evarrrez: @staryalkus: Szwajcaria jest poza UE, więc roaming w telefonie może kosztować. Przykładowo będąc na Ukrainie dostałem sms z Orange że 1MB = 30 zł, podejrzewam że w Szwajcarii będzie identycznie

Dla odmiany w Play to chyba było około 5 zł
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@staryalkus: Jak podpadniesz to może być przesrane. Nie możesz wwozić np alkoholu czy mięsa. Upewnij się czy masz boxa do opłat drogowych, bo jak nie to tam jest cyrk z wypisywaniem przebiegu na kartce. No i mam nadzieję że jedziesz sprawnym sprzętem, bo potrafią suwmiarka grubość tarczy hamulcowych mierzyć. Kraj ładny do poogladania przez okno, ale zasady mają powalone.
  • Odpowiedz
@wezsepigulke: alkoholu wwozić nie będę, z mięsa mam tylko pasztet (a to się już chyba nie liczy). Co do opłat drogowych to widziałem filmik gdzie na wjeździe do maszyny wkłada się kartę i wpisuje przebieg, na wyjeździe znowu odręcznie wpisuje przebieg i oddaje jedną kopię do biura na granicy także chyba bez większych problemów.
  • Odpowiedz
@staryalkus: ja tam jakaś kartę wyrabiałem na granicy do opłat czy czegoś innego pamietam i ta kartkę tez wypisywałem bez żadnego oszustwa co do metra wypisałem oddałem przy wyjeździe na granicy i było wszystko w porządku problem z parkingami przestrzegaj prędkości zakazów itp co do jedzenia wjechałem z pełna lodówka i miałem ich w dupie jakoś żyć trzeba w końcu i coś jeść nikt nie zaglądał i nic nie gadali (może
  • Odpowiedz
@staryalkus: kolejka na granicy Cię nie ominie ja chyba atakowanem przed 8 bo był urząd dopiero otwierany na granicy dość długo trwało to ze względu ze miałem 7 miejsc zrzutki
  • Odpowiedz