Wpis z mikrobloga

Zainteresowania:
- fotografia (telefonem, obróbka filtrami z instagrama, czasami jakaś inna ściągnięta apka na telefon)
- podróże (liczymy tylko te ze zdjęć na tinderze czyli jakieś oklepane wakacyjne kurorty raz w roku, w Polsce klasycznie góry i morze)
- gotowanie (tu się jedna trafiła która na prawdę mogła się tym pochwalić, dla reszty szczyt możliwości to krewetki albo spaghetti)
- netflix (na pytanie jaki film polecają maja ciężko z odpowiedzią, z reguły oglądają seriale ale tak, żeby tylko coś w tle leciało, jedna napisała, ze jak się akcja nie zaczyna w ciągu 10min to szuka kolejnego filmu/serialu XD)
- sporty/siłownia (zaczęły poledance miesiąc temu to jest klasyk, z siłowni to bieżnia i czasem coś pomacham hantla XD, szkoda dalej komentować)
- spacery (ale dziś, jutro nie mam czasu. Żeby nie było, w wakacyjne ciepłe wieczory tez nie XD)
- Instagram (takie samo zainteresowanie jak TikTok albo Facebook, bez dalszego komentarza) - wycieczki samochodowe (podłączę się pod bt a Ty mnie zawieź do Maka/kfc/jeździjmy bez celu ja popatrze w TikToka xddd)
-tatuaże (wpisuje to każda, która ma chociażby cyferke wydziarana na stopie XD)
-sztuka (była w teatrze/muzeum/operze trzy lata temu z koleżanka albo na wyjeździe ze szkoły)
-taniec (połączone z treningiem poledance z punktu wyżej, ewentualnie tuptanie w klubie w sobotę)
-wino/kawa/herbata tu nawet nie dam nawiasu XD

-astrologia (emo,alternatywki,kolorowe włosy, jeszcze normalna się nie trafiła. Nie potrafi wskazać małego i wielkiego wozu na niebie)

Zaraz wybije szambo ale dajcie coś jeszcze od siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #tinder #badoo #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 10
@szczeki32: każdy ma jakieś książki kucharskie bo to durny prezent cioć i innych starych bab dla osoby co jakiś czas już sama mieszka.
Chodzi o te inne np. pachnidło czy ojciec chrzestny, wiedźmina to się czytało zanim gry wyszły
I nie #!$%@? Grey lub te 365 dni nie liczą się xD