Wpis z mikrobloga

Zwyrolskie kółeczko wzajemnej adoracji przegrywów próbuje mnie zakrzykiwać po poprzednim poście xD

To ja może wyjaśnię.
1. Ogromna różnica wieku - dysproporcja między związkiem rówieśników nie jest taka duża jak między 30-latkiem a 16-latką, gdzie 30-latek ma łatwiej manipulować młodszą dziewczyną.

2. Nikt nie mówi ze to dobrze, seks między nieletnimi nie jest czymś dobrym, ale przynajmniej obie partie robią to ze swojej głupoty, jak ktoś ma 30 lat i targetuje w 16 latki to dobrze sobie zdaje z tego sprawę co robi xd

3. Z tym "zalewaniem" to w cywilizowanym kraju nie pozwala sie nastolatkom bez skończonej szkoły zachodzić w ciążę i wychowywać dziecko tylko się robi aborcję bo to nie jest decyzja którą się powinno podejmować przed momentem dojrzałości emocjonalnej.
Pomijając w ogóle fakt, że nieironicznie używanie słowa zalewanie, jest dość troglodyckie.
#bekazpodludzi #bekazprzegrywow #rakcontent #zwiazki #seks
Pobierz Filippa - Zwyrolskie kółeczko wzajemnej adoracji przegrywów próbuje mnie zakrzykiwać ...
źródło: comment_16731979352ozAllsJ9W59F9Yj4pSEML.jpg
  • 221
nie dajcie sie podpuścić temu gnomowi, to jest największy atencyjny szon na wypoku, zawsze wygrzebuje jakieś kontrowersyjne kwestie i obiera najbardziej kontrowersyjną postawę, szkoda nerwów
@Filippa
Krótko mówiąc - masz ból dupy z powodu tego, że dwoje osób w wieku 15 lat lub wyższym dobrowolnie obydwa ze sobą stosunek, bo nie podoba ci się roznica w ich wieku tak? I postanowiłaś nas o tym poinformować na wykopie.
W średniowieczu 18 latki były już zbyt stare a normalnością było zapładnianie 13 latek.


@Filippa: już pomijając #!$%@? przegrywów, ty też nie powielaj mitów. Nie działo się to przed 15 rokiem życia, a zazwyczaj odbywało się koło 16 - i to dotyczyło też właściwie tylko osób "ważnych". W wieku 13 lat były one co najwyżej zaręczone, co wtedy było rodzajem rezerwacji partnera.
W wieku 18 lat cały czas były uznawane za
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Filippa: bo kolejny wysryw na wykopie w tym temacie. Pomijam fakt, że wykopki, które wstawiają wpisy jak na pic rel, w sposób oczywisty trollują Cię, a Ty to łykasz jak młoda 15 latka i dajesz im satysfakcję swoimi wywodami.
Łapie cię #!$%@? w zwykłej dyskusji bo ktoś smiał się z czymś nie zgodzisz?


@Filippa: Łapie mnie #!$%@? jak ktoś wysrywa takie pseudo-naukowe szurstwa.

Dajesz. Dawaj badania.


https://sci-hub.se/https://doi.org/10.1371/journal.pone.0001201

Pierwsze od góry jak na talerzu. Za to twoje cytowanie z wiki niczego nie zmienia, bo nie wzięłaś pod uwagi jednej rzeczy: typ sylwetki ≠ wiek. To co przytoczyłaś jasno mówi o indeksie BMI i zmiennych kanonach piękna dotyczących poziomu tkanki tłuszczowej. Za
@Flypho
Mnie interesuje?
Ale przed chwilą był wpis typa chwalącego się w gorących ze ma 30 lat i poznał 15 latkę grając w lola xD
Nie interesuje mnie niczyje życie seksualne, zwracam uwagę na problem normalizacji i romantyzowania takich relacji.
@Filippa
Ale ja widzę twój wpis i twoje wypociny. Jaki istnieje problem normalizacji I romantyzowania takich relacji? Chcesz podwyższenia wieku przyzwolenia? Z tym masz problem?
Kobieta w ich wieku ma już kasę, pozycje, wykształcenie i wiedzę o życiu.


@k8lin Zapomniałaś dodać, że przy okazji nie jest już taka atrakcyjna jak kiedyś.

Wy kobiety staracie się racjonalizować rzeczywistość patrząc przez swój punkt odniesienia, podczas gdy sprawa jest oczywista.
Niektórych po prostu najzwyczaniej w świecie podniecają młode kobiety. A dla takich osób wygląd będzie najważniejszy. Dokładnie tak samo jak dla młodych kobiet podczas wybierania swojego partnera.
I to jest