Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ChwilowaZielonka: u mnie na siłowni chłop ostatnio wyciskał hantle 18kg na płaskiej, pierwszy raz widziałem żeby ktoś tak krzyczał xD Jak przy wdechu się stęknie to w pełni zrozumiałe, ale nigdy nie zrozumiem po co tak drą te mordy

@Ciemna-sraka: może dla niego to było za ciężkie po prostu
  • Odpowiedz
Mam 12 lat stażu na siłce, z przerwami od 2002 roku. Kilkanaście roznych silowni. W tym czasie nie widzialem chocby raz zeby ktos sie z kogos nasmiewal.
  • Odpowiedz
@Szmicer: Kwestia gdzie się chodzi na siłownię.
Chodziłem w życiu do 5 siłowni - od ekskluzywnych po takie, gdzie tylko chłopaki z wyrokami i było różnie.
Spotykałem się z różnymi reakcjami. Najgorsze spotkałem na takich "średniakach" gdzie chodziły towarzystwa wzajemnej adoracji bo widywałem sytuację gdzie może koksy nie wypraszały grubasków i cieniasków ale wywierały presję. Na melinach strach było, że człowieka obrobią, a na eksluzywnych #!$%@?ły mnie banany i "profesionaliści", którzy
  • Odpowiedz
@ChwilowaZielonka: rozumiem, że te wszystkie historie to się przyśniły?
Nie gadaj głupot., robisz bardzo dużo złego pisząc takie pierdoły wyssane z palca.

Nikt kto był chociaż na 2-3 treningach Ci w te bajki nie uwierzy. Niestety Ci którzy nie byli mogą się zrazić - nawet ktoś w komentarzu napisał, że nie pójdzie na siłownie, bo Ci uwierzył.
  • Odpowiedz
@ChwilowaZielonka: chłopie gdzie ty chodzisz na siłke xD ja od kilku miesięcy może 10 razy widziałem żeby ktokolwiek się odezwał, 90% osób ma słuchawki w uszach i #!$%@? na wszystkich dookoła


@Ciemna-sraka: Obawiam się, że chlop ma silne urojenia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ChwilowaZielonka: gdzie takie siłki, ja po kontuzji kręgosłupa wróciłem i delikatnie 50kg na ławce, i nikt mi nie #!$%@?, że słabo, wolę sobie nie dobijać ciężarami na razie
  • Odpowiedz
@Heady1991:

jakby mi jakiś ciul po koksie powiedział, że co tu robię i jestem gruby


Chłopie, tylko nie mów że wierzysz w te bezeceństwa OPa, typ się chyba grzybów ostro najadł zanim „widział” tych ludzi śmiejących się z kogoś na siłowni. Ciul po koksie to co najwyżej ci zwróci uwagę że źle wykonujesz jakieś ćwiczenie i powie jak lepiej to robić- ja taką sytuację mialem
  • Odpowiedz
@ChwilowaZielonka: Masz wytłumaczenie, by nie chodzić na siłownię czy co. Kilkanaście osób napisało, że było na różnych siłowniach i nigdy nie mieli sytuacji o której piszesz. A Ty faktem bronisz w to jakby to było 50 na 50, że się trafi. Sam chodziłem w życiu na różne siłownie, wcześniej w Krk, teraz W-wa, obecnie spora siłownia, pełno koksów i ćwiczących kobiet i nigdy nie było takiego problemu. Jeszcze podajesz jakiś przykład
  • Odpowiedz