Wpis z mikrobloga

Cud medialny :
Kilka dni temu wszystkie media rozpisywały się jak to wielka Rassija mateczka się nie rozpadnie bo Ukry cisną ich niemiłosiernie.
Dziś rano do kawki czytam, że ruskie od jakiegoś czasu mocno cisną ukrow i że ukryj bez szybkiej i dużej dostawy sprzętu są w czarnej dupie tym bardziej że 200k nowego ruskiego mięcha niebawem będzie kończyło szkolenie, sprzęt ściągają caly czas Rosjanie mało tego kartofel moze otworzyć nowy front.

Swoją drogą przy ilościach wysłanego sprzętu do Ukrainy od NATO i innych państw dziś, słysząc ,że kończy im się sprzęt mam przed oczami wykopkowe tabelki ze stratami orków i jaszcze bardziej niż rok temu jestem przekonany że Ukraińcy idą łeb w łeb na straty z ruskimi. (Nie licząc zgruzowanych miast i juz prawie nieistniejących infrastrukturach)

A Wy jak wykopki, śledzicie coś te ściekowe( czyli każde) media?
Co myślicie o takich doniesieniach?
#ukraina
  • 7
@Mikieeee: no tak, zdobycie Soledaru po gigantycznych stratach to będzie wielki sukces rosji, który przeczy wszelkim wcześniejszym doniesieniom xD

Jak wy wszyscy (którzy wypisujecie podobne bzdury) maturę zdaliście ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ten sprzęt który teraz się zapowiada jest po prostu odpowiedzią na ruską mobilizację i wejdzie do gry dopiero za kilka miesięcy. Ukraińcom sprzętu nie brakuje, no może poza lotnictwem.
@Mikieeee: Ach no tak ta wielka znaczącą metropolia Soledar, jak tylko padnie Zełenski poprosi Putina o rozejm, nie będzie co zbierać z Ukrainy xD
Nikt poważny nie traktuje serio info ze Ukraina łatwo i szybko wygra. To będzie trudna, długa i męcząca wojna, którą rosja przegra dopiero gdy nie zostanie u nich ani jednego człowieka zdolnego utrzymać kijek. Tacy są rosjanie i naród ruski, dlatego wojna na wyniszczenie jest bardzo dobra
@Mikieeee: Szkoda że nie przypomnisz sobie że Rosja i jej propaganda snuła opowieści jak to w tydzień zatrzymają się na Portugalii. Troche śmiesznie wyglądają te założenia jak od prawie roku Soledaru nie mogą zająć xD
Swoją drogą przy ilościach wysłanego sprzętu do Ukrainy od NATO i innych państw dziś, słysząc ,że kończy im się sprzęt mam przed oczami wykopkowe tabelki ze stratami orków i jaszcze bardziej niż rok temu jestem przekonany że Ukraińcy idą łeb w łeb na straty z ruskimi.


@Mikieeee: Rosjanie dostaja z magazynów i fabryk w 2-3 meisace podobna ilosc czołów ile Ukraincy w rok dostali z zagranicy.