Wpis z mikrobloga

Witajcie !
Stosując się do kilku porad dotyczących zadanych przeze mnie pytań w dniu wczorajszym to:
Wróciłem do Skalicy i tam na zbójach zdobyłem całkiem przyzwoity sprzęt i wpadło trochę groszy.
Rzeczywiście z ludźmi przy arenach można walczyć, ja wcześniej dawałem opcję tą na dole gdzie miałem opcje płatnego podniesienia atrybutu.
I fajnie bo teraz mogę sobie walczyć, ćwiczyć blok itd, a jednocześnie statystyki idą w górę, więc teoretycznie mogę grindowac walke mieczem, obrone, siłę. (czy jest jakieś ograniczenie dotyczące tego, że zatrzyma mi się na 8 poziomie i wyżej nie pójdzie?)

I mam takie dodatkowe pytanie odnośnie noclegów. Jak mam karczmę, gospode, zajazd to dwie opcję, albo na jedną noc, albo na kilka nocy. Tylko ta opcja kilku nocy nie jest "określona" a to znaczy że jak zapłacę to będę mógł tam już wracać do końca gry ? Czy po jakimś czasie rzeczywiście będę musiał zapłacić znowu za kole
jny okres ?

I najważniejsze pytanie, czy jest możliwość zresetowania w jakiś sposób atrybutów? Chodzi mi dokładnie o miecze.

#kingdomcomedeliverance
  • 3
@Siemien: nocleg na kilka nocy jest na zawsze z tego co wiem. Resetowania atrybutów chyba nie ma, ale warto sprawdzić czy nie ma jakiejś mikstury od tego.
A atrybuty rosną aż do 20 bodajże. Jest też różnica czy walczysz broniami drewnianymi (wolniej) czy normalnymi. Minus normalnych jest taki, że walczysz w zbroi i sama zbroja i broń się niszczą w trakcie treningu.