Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PoIand: btw pamiętasz jak się robaki zachowały gdy lidl wprowadził zwrot kasy za opakowanie jeśli się produkt rzekomo nie spodobał. Całe wózki papierków robaki wozili rozpakowując zakupy na parkingu
  • Odpowiedz
@munioman: ja nigdy paragonu nie biore i wychodze silowo przez ta bramke. Piszczy, ale nie zwracam na to uwagi i po prostu wychodze. Polecam kazdemu tak robic.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Przecież lidl jest w #!$%@? wyzej w hierarchii niż biedronka, biedronka to escape room wszędzie zejabane paletami same ukry w obsłudze i syf brud i malaria.

@Ludwik_VI: na starych biedronkach które były upychane w losowych ciasnych lokalach owszem tak było ale w nowych, budowanych od fundamentów lub po renowacji jest dużo lepiej.
Poza tym masz tu niżej zdjęcie Mirka z dzisiejszych gorących:
- mięso na ziemi czekające na włożenie do lodówki
manikcs - > Przecież lidl jest w #!$%@? wyzej w hierarchii niż biedronka, biedronka t...

źródło: comment_1673461806oXa5gulM2G8kYPAUipsBlt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@PoIand za pierwszym razem jak skorzystałem z kasy w Lidlu, to po prostu taka bramkę wylamalem i poszedłem. Nie specjalnie, myślałem że się coś zacięło, bo mi do głowy nie przyszło, że to może być zamknięte ;) Nikt nie zwrócił uwagi, ale widziałem na drugi dzień że jest zepsuta i otwarta i tak pozniej było jeszcze przez kilka tygodni, aż naprawili, wiec mogę sobie wpisać rozwalenie bramki lidlowskiej do CV :(
  • Odpowiedz
@manikcs: ja piedrole, gdyby nie cenówki, lodówki i towar to kurła normalnie bym pomyślał, ze to biedra jest. Chyba się cała ekipa przeniosła.
Bo czegoś takiego nigdy nie widziałem, choć czasem i o wczesnych porach zakupy robię, to w lidlu jak mieso jest to w kontenerze (czy jak się ten termos na palecie nazywa). W biedrze taki widok to była norma gdzieś do 9-10 rano.
  • Odpowiedz
  • 0
@Cygan_Wojtus Co xD jakimi wysokimi cenami
I tak, od chlewionki jest 100 razy bardziej elitarny, nie #!$%@? tam padliną, buty nie kleją się do podłogi i nie ma #!$%@? palet przez pół dnia, do tego dedykowana osoba do obsługi kas samoobsługowych
  • Odpowiedz