Wpis z mikrobloga

Hej,

w ostatnim wpisie podzieliłem się z Wami bardzo ciekawym modem do gry Pathfinder: Kingmaker, jednak tym razem spreparowałem coś nowego na moim kanale yt i liczę na to, że komuś z Was przypadnie do gustu moje bajanie.

"Kompendium wiedzy o świecie Pathfinder" ma na celu zainteresowanie polskich odbiorców do zanurzenia się we wspaniałe, według mnie, uniwersum i zachęcenia ich zgłebienia postaci, historii i ogólnie świata Pathfindera, czy to podręczników od Paizo czy gier komputerowych wydanych przez Owlcat Studio :)

Pierwszy odcinek poświęcony jest ogólnemu opisowi Skradzionych Ziem, tego co się znajduję w jego granicach oraz czasami poza nimi :) W planach mam wydanie odcinków poświeconych postaciom, królestwom, potworom, bogom itp itd.

Wiadomo, na pewno popełniłem wiele błedów językowych, tłumaczeniowych, interpretacyjnych, ale myśle, że i tak cześci z Was może się to spodobać mimo tego, a jak każdy twórca, nawet tak chałupniczy jak ja, chcę się podzielić swoją pracą ze światem :D

Ciekawostka: 1 z obrazów wykorzystanych w materiale został wygenerowany w Dall-E 2, jestem pewien, że domyślicie się o który chodzi :P

Tutaj bezpośredni link:

https://youtu.be/PO8unSrPNts

#pathfinder #kingmaker #rpg #youtube #gry #grybezpradu #rozrywka
fajnaposoka - Hej,

w ostatnim wpisie podzieliłem się z Wami bardzo ciekawym modem ...
  • 4
  • Odpowiedz
@Epiktetlol: Jeśli pytasz o gre Pathfinder Kingmaker od Owlcat Studio, to mogę z całą pewnością potwierdzić, że twórcy gry dołożyli wszelkich starań, aby towarzysze nie byli tylko i wyłącznie chodzącymi pikselami z 2-3 liniami dialogowymi.

Amiri, dzielna, bezpośrednia barbarzynką nie ustępuję nic a nic Minscowi.

Harrim, krasnoludzki kapłan, swoim pesymizmem sprawi, że razem z nim będziesz czekał z wypiekami na twarzy na zagładę świata, która sam wieszczy.

Linzi, stanie się dla
  • Odpowiedz
@fajnaposoka: O kurde brzmi naprawdę ciekawię, ponieważ dosyć długo się zastanawiałem czy wypróbować tę grę. A jak wygląda sytuacja jakbym chciał zagrać jako zła postać? Czy postacie reagują, może to na przykład zablokować romans, albo spowodować zdradę?
  • Odpowiedz
@Epiktetlol: Jak najbardziej, chociaż zazwyczaj gram tymi dobrymi, to jestem więcej niż pewien, że granie jako zła postać jest równie dopracowana i Twoje złe wybory mają znaczenie nie tylko w głownym wątku, ale także w side-questach, zarządzaniu królestwem czy nawet questach samych towarzyszy.

Zdecydowanie replayability tej gry jest ogromne, także gorąco polecam :)

Od razu zaznaczam, że Owlcat Studio dołożyło wszelkich starań, aby wybory nie były po prostu "dobre i "złe",
  • Odpowiedz