Wpis z mikrobloga

Chciałbym zacząć diablo 3, po mojej przygodzie z diablo 2 resurrected i tutaj nasuwa mi się pytanie, którą klase postaci wybrać na początek, aby dawała dużą frajdę z rozgrywki. W dwójce grałem hammerdinem i wind druidem i grało mi się świetnie. Czy są jakieś odpowiedniki dla tych dwóch buildów w trójce?
#diablo3
  • 5
  • Odpowiedz
@Adrian500: Jest krzyżowiec z młotkami, druida jako takiego nie ma - jest szaman. Tu build zależy od tego co nosisz - podstawa to odpowiedni zestaw. Zanim do tego dojdziesz to poznaj grę przechodząc kampanię. Clue gry to tryb przygody.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Adrian500: nie szukałbym diablo 2 w diablo 3. Nawet nie chodzi o to aby oceniać co lepsze. To są zupełnie inne gry.
Ale generalnie i tak skończysz buildem, który wysadza cały ekran guzikiem. Ulepszysz trochę sprzęt i będziesz na wyższej szczelinie wysadzał moby guzikiem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Adrian500 jak bedzie sezon to zobacz jakie są nagrody-zestawy dla każdej klasy. Wybierz to co podpasuje. I od tego zacznij. Z takim zestawem każda klasą bedziesz wymiatac. Moze nie bedzie to tier s ale już a spokojnie można.
  • Odpowiedz