Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@amath: nie, to ty jesteś internetowym napinaczem. Typowi nic nie grozi jak sobie wsadzi jedną sprężynę, co najwyżej będzie to gorsze rozwiązanie, ale w żaden sposób nie jest niebezpieczne.
  • Odpowiedz
  • 1
@Shatter co ty taki strachliwy ? gdzie ty tu napinanie widzisz? :D

napisałem ci to o co pytałeś, to że jesteś mechanicznym zerem to już nie mój problem :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@amath: nic nie napisałeś, napisałeś, że jak druga jest w złym stanie, to może krzywo stać. W koło każdy powtarza, że absolutnie wszystko w aucie trzeba robić symetrycznie, a jak któregoś zapytasz, to nie jest w stanie wyjaśnić dlaczego rzekomo "trzeba", a nie co najwyżej "powinno się". Ty też nie wiesz dlaczego, więc przechodzisz do obrażania ludzi xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Shatter nawet cie nie zacząłem obrażać, idź się mamie poskarż xd

to może być dla ciebie szok, więc przygotuj się usiądź, weź głęboki oddech

Uwaga

Zawieszenie w samochodzie nie służy jedynie do tego abyś mniej lub bardziej czuł dziury xddddddddddddd

kolejny cios, może być mocniejszy

stan sprężyn i amortyzatorów ( między innymi ) decyduje jak samochód zachowuje się na przykład w zakrętach, hamowaniach, awaryjnych omijaniach przeszkód i takich tam innych głupich manewrach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@amath: no spoko i powiedz mi co się stanie, jak ktoś będzie miał jedną nową sprężynę sprawną, a drugą nie nową, ale też sprawną, bo i takiej sytuacji rozmawiamy. Jak jedna się urwała, to w ogóle nie znaczy, że druga musi już być w złym stanie
Może to dla ciebie szok.
  • Odpowiedz
  • 0
@Shatter przykro mi, nie ogarniesz szkoda mojego czasu, to cie przerasta i tyle, jesteś jedna z tych osób, którym próba samodzielnego myślenia szkodzi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@amath: przecież nadal nie jesteś w stanie napisać nic sensownego, poza tym, że "trzeba", ale nie wiesz czemu, bo nie widzisz różnicy między "trzeba" a "lepiej wymień dwie"
  • Odpowiedz