Wpis z mikrobloga

Ciągle czytam że reklama #shopee to wspaniała robota marketingowa bo zbudowała świadomość marki etc etc. No tak, zbudowała u mnie świadomość taką że wiedziałem o jej istnieniu ale ani trochę mnie to nie zachęciło do sprawdzenia co to dokładnie jest (myślałem że to mniej więcej takie kolejne aliexpress xD). Także jestem niezmiernie ciekaw jak to u was wyglądało

Reklama shopee sprawiła że

  • Poznałem shopee i zacząłem z niego korzystać 45.2% (42)
  • Poznałem shopee ale nie zacząłem z niego korzystać 31.2% (29)
  • Jaka reklama ? 23.7% (22)

Oddanych głosów: 93

  • 9
  • Odpowiedz
@Wampirok: Niektóre agencje podejmują taką strategie tylko po to żeby firma była rozpoznawalna w myśl nie ważne jak ważne żeby gadali. Ja tam szanuje bo oni sami zdają sobie sprawę czym są, gorzej być nie mogło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SzlezwigHolsztain: też prawda, widzę nawet że są jakieś dane z sierpnia '21 że sklep online mediaexpert jest na 3 miejscu najpopularniejszych sklepów sprzedażowych (za Allegro i Ali ofc). Tutaj też ciekawe ile reklama ma z tym wspólnego, bo sam często gęsto zamawiałem na MediaExpert ale powodem nie była irytująca reklama tylko dobre pozycjonowanie produktów w google. Praktycznie zawsze jak szukałem czegoś z zakresu elektroniki, male agd etc to Media Expert miał
  • Odpowiedz
@Wampirok: Ale to straszna glupota było nie korzystać. Oferowali ciągle kupony 15/30 czy 25/50 +obniżenie ceny ich monetami i do tego darmową wysyłkę bez kwoty minimalnej.
Do tego wiele rzeczy taniej niż na allegro.
  • Odpowiedz