Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Może mi ktoś powiedzieć co jest nie tak z #klawiatura #klawiaturamechaniczna że w cenie 250 zł SPC gear gk630k kailh brown oraz zaraz po nim Coolmaster mk730 cherry mx brown za 480 zł obie miały te samą wadę fabryczną? Pierwsza /? A druga }] miały wadliwe przyciski, lekko wystarczyło dotknąć musnąć by aktywować, czasem aktywował też się sąsiedni przycisk razem mimo iż nie był nawet dotknięty, albo wypisywało po dwa razy znak. Testowane na komputerze i laptopie więc to klawiatury.. 99% przycisków w obu przypadkach była git. Ile trzeba wydać na mechanika by dostać w pełni sprawny produkt? Na szczęście zawsze nagrywam odbiór, unboxing i pierwsze testy gdy kupuje coś droższego niż 100 zł, dlatego Rękojmia w pierwszym przypadku była prosta, w drugim też pewnie będzie. #pcmasterrace dla zasięgu #gaming i #nieprogramowanie też. Dodam że to były dwa różne popularne w Polsce sklepy. Jakie Wy macie mechaniki które działają u Was w pełni od samego początku? Najlepiej na brownach.
Pobierz Sonaht - Może mi ktoś powiedzieć co jest nie tak z #klawiatura #klawiaturamechaniczna...
źródło: comment_1673703718Hpx0Z9eRukGKQUX9n09fDw.jpg
  • 6
@Sonaht: Ja mam Rapoo Vpro V700 RGB. Kupiłem za 120 zł w jakiejś promocji. Została zalana Jagermeisterem, który się klei a później piwem kokosowym. Klawisze chodziły ciężko i robiły się zwarcia, więc rozebrałem i wymyłem całą wodą i alkoholem izopropylowym. Szukałem już nowej bo byłem pewny, że Rapoo tego nie przeżyje a tu cud. Pół roku minęło od czyszczenia i działa perfekcyjnie. Klawiatura nie do zajechania jak się okazuje. Czyli tu
@Sonaht: Corsair K68 działał bez zarzutów wszystko elegancko od początku na Cherry redach, teraz Klawiatura PREYON All Claw Gateron Red tak samo działa wszystko git od samego początku XD