Wpis z mikrobloga

Kupił ktoś już ebooka stalowego i przejrzał trochę? Jak to wygląda? Dużo info, którego nie można znaleźć w 5s w googlach? O diecie, o treningu siłowym/hipertroficznym. Plany solidne? Szczególnie mnie zaciekawiły i interesują te funkcjonalne, o których gadał ostatnio na yt.

#stalowyszok #mikrokoksy
  • 7
  • Odpowiedz
@Bartekgkw: @Kyriakos: @PoteznyMagWody:
Spodziewałem się heheszków, ale szczerze mówiąc jakbym miał zapłacić tylko 50zł, a zaoszczędzić kolejnych dziesiątek godzin, spędzonych na oglądaniu mnóstwa filmików i stron żeby połączyć wszystkie fakty i niuanse, związane z treningiem, odrzucić bzdury itd, bo a to jeden gość nagra filmik o jakichś ćwiczeniach, ale nie wspomni o ważnych aspektach (np że nei każdy to może robić, bo np zależy od mobilności), a to inny
  • Odpowiedz
@Piks0n: ja kupiłem.

Ogólnie całkiem spoko opisana teoria, sporo fajnych propozycji ćwiczeń na rozgrzewkę i finisherow. Same plany srednio mi siadły, zostalem przy moim PGSLP i dodalem startery i finiszery z jego propozycji na ten moment.

Ogolnie nic specjalnie odkrywczego, ale zebrane w jednym miejscu i calkiem spoko opisane. A cztery dychy obecnie to smieszna cena jako zastępstwo ze przejrzenie jutuba szukając propozycji cwiczen od ludzi, ktorzy nie chca Cie zabić
  • Odpowiedz
@Piks0n: Jak masz zerowe pojęcie o siłowni to możesz kupić i oszczędzić sobie czasu i nerwów innym na tagu pytając o duperel w stylu "Czy kreatyna jest szkodliwa". Jak ćwiczysz trochę i coś tam sobie parę razy przeczytałeś to #!$%@? znajdziesz dla ciebie przydatnego w takim ebooku. To jest robione pod początkujących albo naiwniaków
  • Odpowiedz