Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Crisu:

Skrajne lewactwo to taka sama choroba jak skrajne prawactwo

Co do zasady może i racja ale skrajne lewactwo ma obecnie dużo większe wpływy i niszczy o wiele więcej rzeczy
@szpongiel: no albo minut, ale chodzi mi o to ze to wyglada durnie, amerykanie maja takie konstrukcje typu 100 setek, ale w jezyku polskim to nienaturalne, u nas jakby ktos powiedzial 100 tysiecy tysiecy to bys sie spojrzal jak na głupka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cosipi czy przypadkiem nie było teorii, że Velma faktycznie była lesbą lub kreowana była na lesbe? Kiedyś coś takiego czytałem na ten temat i była wypowiedź autorów u wczesnej serii.

@Dlugi_1111: to jest przepisywanie historii, aka "dorabianie piździe uszu" aby pasowało pod dzisiejsze #urojenialewakoidalne

Nie, Velma nie była lesbijką. Tak samo jak Joanna D'Arc nie była niebinarna XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@gregory180: o #!$%@?, był remake he-mana?

@Prezydent_Polski: tak jakby ale He-Man zginął w pierwszym odcinku, po tym jak go przedstawiono jako patałacha, i dalej już główną postacią w kolejnych odcinkach była jakaś #!$%@?ąca Mary Sue ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szpongiel: o jezu jaki ból, ale w sumie czego się można było spodziewać po netflix... ta ich propaganda będzie przyczyną ich upadku, a przynajmniej tego im życzę.

Tu nie chodzi o to że nie jestem tolerancyjny, tylko po to oglądam netflix, żeby uciec od tej #!$%@? rzeczywistości a tu jeb wszedzie propaganda...
Jako lewak przyznaje, ze jest to koszmarne xD i raczej wyglada jakby mialo lewactwu zaszkodzic, nie wiem kto to wymyslil, jeszcze ta jazda po jedynym bialym bohaterze xD ja pikole

PS. Widzialam narazie te dwa dostepne odcinki, bo spodobala mi sie kreska i dizajn postaci, ale to co sie dzieje tam fabularnie jest gorsze od fanfikow ktore pisalo sie w gimnazjum
@szpongiel: Najlepsze że na te seriale ida gigantyczne pieniądze a poziom wykonania jest tak absurdalnie niski że o matko. Te wszystkie "wulgarne śmieszne" kreskówki (Ala south park dla debili) w stylu paradise PD to wręcz nie można od siebie odróżnić. Wszystko jest robione tak leniwie że jestem pewny że byłbym w stanie puścić fanom oryginału całe fragmenty pierścieni władzy czy wiedźmina i bez dialogów nikt nie potrafił by powiedzieć w jakim
@Cosipi za gowniaka i tak jakoś specjalnie nie lubiłem tej bajki. Obejrzałem parę odcinków i #!$%@?ło mnie strasznie, że w każdym odcinku srali pod siebie widząc ducha czy potwora mimo, że w poprzednich się okazywało, że to jakiś przebieraniec xD

I uciekali przed potworem zamiast #!$%@?ć mu gonga i ściągnąć maskę xD. Case closed