Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cosipi: co do tego screena ze szkoły - wydaje mi się, że trudno w Stanach byłoby znaleźć taką sytuację, kiedy na korytarzu szkolnym na 5 osób 4 byłyby niebiałe, skoro 80% ludności tam jest biała xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@niochland: takie komentarze są głupie, bo sugerują, że nie powinno się krytycznie wypowiadać o czymś, co się nie podoba, bo jeszcze przypadkiem zdobędzie rozgłos
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Cosipi: serio, ktoś się zesrał, ze ktoś inny robiąc remake próbował dostosować dzieło do współczesnych czasów?

@FaterAnona1: a co to znaczy dostosować do dzisiejszych czasów? Pokolorować dwóch bohaterów na czarnych, jednego na żółtego, a temu, który jest biały zmienić charakter z lidera grupki na płytkiego debila, wpleść w to wychowanie przez dwie matki i homoseksualizm jednej bohaterki? Zajebiste te dzisiejsze czasy xd
a co to znaczy dostosować do dzisiejszych czasów? Pokolorować dwóch bohaterów na czarnych, jednego na żółtego, a temu, który jest biały zmienić charakter z lidera grupki na płytkiego debila, wpleść w to wychowanie przez dwie matki i homoseksualizm jednej bohaterki? Zajebiste te dzisiejsze czasy xd


@Shatter: nie, po prostu społeczeństwo amerykanskie, do ktorego kierowana jest ta produkcja (i wiele społeczeństw zachodniej europy), jest wieloetniczne. a wy widzę jesteście w szoku, bo
@Cosipi: właściwie dlaczego Shaggy czyli Kudłaty ma zmienione imię na Norville? Pierwsze co mi przychodzi na myśl to to że jest czarny muzyk Shaggy i dlatego nie mógł być kolejny czarny Shaggy :p
serio, ktoś się zesrał, ze ktoś inny robiąc remake próbował dostosować dzieło do współczesnych czasów?

@FaterAnona1: Wciskanie widowni tego, że biały odpowiada za wszystko co złe, czarny jest super to niekoniecznie "dostosowywanie dzieła do dzisiejszych czasów".
@Cosipi: zapulsowałem - chociaż jest w tym wszystkim błąd logiczny, bo ten serial jedzie po wszystkich.
Tam nikt nie jest normalny, nawet Velma ma schizofrenię. Jest jazda po stereotypach, spaczonej moralności (np para lesbijek policjantek [swoją drogą przybrani rodzice Daphne] reaguje najbardziej żywiołowo na zgłoszenie gdy jakiś kotek jest w niebezpieczeństwie rozjeżdżając po drodze ludzi a nawet wózek z dzieckiem) , stosunek ludzi do mediów i blogerów, vlogerów. Nie ma tu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jamajskikanion:

Wystarczy usunąć tytuł i nikt by się nie domyślił że to serial jakkolwiek związany z wiedźminem, podejrzewam że większość ludzi obstawiała by niskobudżetową ekranizację D&D

Bez napisów wygląda jak kolejny sezon "Chronicles of Shannara". Oglądałem to sobie dla zabicia czasu i nie widzę nic złego, że powstają tego typu proste produkcję fantasy dla nastolatków. Ale po co zawłaszczać jakieś uniwersum, które jest zajebiste.i ma już rozpoznawalność oraz rzesze fanów, pompować