Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3041
Jakbyście byli w emer kebab na rynku we #wroclaw i by Was przycisnęło to wiedzcie, że ich awaria toalety to bullshit, a nie awaria.

Toaleta jest zamknięta pod pozorem "awarii" od dobrego pół roku, a wczoraj widziałem jak pani z obsługi ją otworzyła swoim kluczem, załatwiła się i wyszła. Gdy zapytałem czy też możemy, to podkręciła głową, zamknęła toaletę i poszła robić kebaby... Ale jak się wkurzyłem, powiedziałem że tak nie będzie i zrobiłem fotkę tej kartki o awarii, to szybciutko otworzyła toaletę dla mnie i dziewczyny, po czym znów ją zamknęła i przed resztą klientów udają, że jest awaria ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak dla mnie #afera bo to robienie z klienta idioty. Kebab mają super, ale podejście z dupy.
macan - Jakbyście byli w emer kebab na rynku we #wroclaw i by Was przycisnęło to wied...

źródło: comment_1673772071TlMkyJJkcT5ohJbk8qw6KN.jpg

Pobierz
  • 143
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@jamajskikanion: to to osobny problem. Dla mnie jest jasne, że toaleta to podstawa i miasto powonnia w nią inwestować jak nie chce, żeby ludzie się załatwiali pod murkami. Jak Cię przyciśnie to nie masz wyjścia niestety.
@macan: toaleta zapewne byłaby otwarta gdyby ludzie zachowywali się jak LUDZIE, a nie jak dzicz. Pracowałam kiedyś na początku studiów w gastro - ale miejscu, które raczej nie było fast foodem a "lepszą" restauracją. I nawet nie wiecie jaką świnią jest człowiek. Niby kulturalny, po ubiorze widać, że dutki się zgadzają, w mowie ą ę, a kibel zostawia zasrany. I to calutki.
Czasem nawet zdarzyło się delikwentowi rozsmarować gunwo po ścianie,
Toaleta jest zamknięta pod pozorem "awarii" od dobrego pół roku


@macan: Po prostu nie chce jej się sprzątać. Podobnie jak w niektórych mcdonaldsach nigdy nie ma numerków, bo obsłudze nie chce się nosić do stołów. Po prostu je chowają.
@macan: O ile nie sprzedają alkoholu nie mają obowiązku posiadać toalety dla klientów. Awantura o brak kibla w wypasionej restauracji rozumiem, ale #!$%@? w kebabie?