Wpis z mikrobloga

@pyczasty: ze zwyklej paychologii widac jaki z ciebie pokrzywdzony ze oregano twoje zaloty olal i zostales sam bez wypelnienia swojego odwloka, spamujesz swymi gorzkimi zalami nie majac pojecia ze istnieje cos takiego jak podloga i sufit, zeobienie ciebie na wala przez oregano to twoj sufit a dla innych widocznie podloga ze maja to gdzies i sie tym nie przejmuja a ty tu placzesz jak male dziecko ze twoj lukaszenko taki zly.
@seler90: chciałbyś pewnie być tak biegły w operowaniu językiem polskim jak ja :)|
To że robię jakieś tam małe byki to nie znaczy że nie korzystam z głowy. A ty z czego korzystasz? Chyba jedynie z książki telefoniczne j( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Filip-Walter: nie jestem w niczyjej ekipie, powtarzam ci.
Pokrzywdzeni to możecie bycie sami, że łukasz wam tyle naobiecywał a nic nie dokonało się.
No daj mi przykład spełnionych obietnic? Nie trywializuj mi tu o żadnych podłogach i sufitach, bo znam to powiedzenie. Powiedz lepiej za co tak sumiennie wspierasz łukasza, który olał was ciepłym moczem.
Kto komu rowa lizał? Mam ci dać przykłady jak w komentarzach lizudupce mu rowa liżą?
Prawdziwy
@seler90: selerek idź tam dyskutuj z olgierdanem a nie do mnie z takim czymś :) co nie było do mnie? przeczytaj jeszcze raz tylko z lepszym zrozumieniam. masz pewnie IQ 50 to tam sobie siedź patrz jak jaka jest różnica między homosapiens a homo erectus
@pyczasty: zobacz sobie, homo erectusie, komu odpowiadałem wtedy na komentarz, przeczytaj ze zrozumieniem i połącz kropki, a potem wróć i przeproś. Nie było tam nic o tobie.