Wpis z mikrobloga

#famemma #patostreamy #danielmagical

wciągłem się jak majty w doope tik tak tik tak, dalej się zastanawiam dlaczego #policja pobiła i zabiła na #5sekund człowieka za napisanie na ścianie #lovedziadzia i #dwaserca? Lub czemu tak #piekne stworzenie jakim jest serwal #champion opuścił biseksa wojtka #golasa bez #s, może wojtek cie damy #!$%@? na #wariograw i wszystko wyjdzie, że jesteś #biseksem i #!$%@?łeś #!$%@? gałe #aferagolska wojtek #gra sz czy #!$%@? #pekasz? #qawodd No powiedz kim jest #blondyna z #famehouse co ją #boxdel ruchał? #tik tak #tik tak #tik tak, opowiedz może jak to #legalny adbuster @marek-hoffmann naćpany #legalna przedtreningówką chciał mnie zabić? OOOOOOOEEEEEEEOOOOOOAAAAAAJA CHCĘ ZABIĆ OZDOBE OOOOOOEEEEEOOOOOAAA Tak go #!$%@? #wykrecalo od legalnych narkotyków #tik tak tik tak #5cigam te #dzwignie co mu założyłem NIKT #!$%@? BY JĄ NIE WYTRZYMAŁ LEGALNIE, JA MU TAM PRAWIE KARK SKRĘCIŁEM A TEN DALEJ SKAKAŁ JAK NAĆPANY EEEEEEOOOOOAAAA JA CHCE #zabic OZDOBE. LUDZIE #!$%@? #szczeka MI WYPADŁA! I to ja jestem #!$%@?ęty? NOOO LUDZIE ZROZUMCIE TO #!$%@? WKOŃCU JA #!$%@? #!$%@? #tik tak tik tak. Witam w #grze
  • 1
  • Odpowiedz