Wpis z mikrobloga

Od kwietnia ubieglego roku nosze aparat samoligaturujacy ogolnie wszystko fajnie ale jest jedna rzecz ktora mnie dosyc mocno denerwuje to jak szybko szczoteczki manualne sie zuzywaja uzywam curaprox ortho 5460 sa bardzo fajne, staram sie myc zeby po kazdym posilku, wyjatkiem jest czas kiedy jestem w pracy bo wtedy niezbyt moge i na dobra sprawe to 2-3tyg i szczoteczka jest wyrobiona i do wymiany, czy to na pewno normalne? Zastanawialem sie tez nad zmiana szczoteczki na inny typ, kiedys mialem soniczna a teraz zastanawiam sie nad szczoteczka elektryczna, czy przy nich rowniez tak czesto trzeba zmieniac glowki?
#ortodoncja #stomatologia #zeby #aparatortodontyczny
  • 4
@dktrdktrdktr: Tez bralem to pod uwage, ze uzywam za duzo sily bo lubie "czuc" szczoteczke, tez nosisz aparat? Bardzo ladny wynik... Zastanawialem sie tez nad technika mycia bo uzywam ruchow okreznych, nie wiem czy to dobre okreslenie swoja droga
@dktrdktrdktr: Kiedys sie nad nim zastanawialem kiedy to dopiero co zalozylem aparat i mega denerwowalo mnie nitkowanie ale po jakims czasie nauczylem sie nitkowac z aparatem i zrezygnowalem z zakupu irygatora, zawsze na wieczor uzyje szczoteczki miedzyzebowej, takiej jednorazowej do czyszczenia trudniejszych miejsc w aparacie