Wpis z mikrobloga

Właśnie wróciłem z seansu nowego Avatara. Ogólnie film bardzo ładny wizualnie ale historia niezbyt porywająca.

Mam takie poczucie, że film przyjemniej oglądało by się w 3D a jeszcze lepiej w Imaxie ale niestety seanse w 3d z napisami nie są już dostępne w Heliosie w moim mieście.

#film #avatar #kino #kultura
  • 6
  • Odpowiedz
@Szimon: byłem na 3d i spodziewałem się więcej, a tam jedynie widać przeciąganie liny i elo, koniec 3D xd
a fabularnie bardzo słabo jak dla mnie - wyświechtane pomysły i nic zaskakującego.
  • Odpowiedz
  • 0
@chodznapole: O. To ciekawe, bo słyszałem, że to jeden z niewielu filmów, które warto obejrzeć w 3D.

Co do historii, zgadzam się, że nic zaskakującego. W ogóle kreacja bohaterów jest bardzo słaba jak dla mnie, raczej się nie zżyłem z postaciami.

Na pewno efekty specjalne stoją na najwyższym poziomie. Widać, że trafiły do najlepszych specjalistów w tej dziedzinie. Chociaż sam jestem raczej fanem praktycznych efektów w stylu Nolana to te Avatarowe
  • Odpowiedz
@Szimon: @chodznapole @WuDwaKa @dunayer a ja mialem isc na to 3d ale nie bylo u mnie "odbioru" tz wybor 3d byl maly tz moze nie az taki maly ale albo nie ten ktory byl blisko chcialem zobaczyc a ten ktory byl najlepszy byl daleko.

byl w zwyklym 3d z okularami pasywnymi - i zwykly i imax = no to tu raz kiedys widzialem taki film z polaryzacyjnymi i #!$%@? widzialem 3d
twardy_kij - @Szimon: @chodznapole @WuDwaKa @dunayer a ja mialem isc na to 3d ale nie...
  • Odpowiedz
no i typ mowi ze imax 3d lepszy a w komentarzach pisza ze po dolby3d obsrane gacie
------------
Saw it first in dolby Cinema 3d and then imax Laser 3d. It wasn't even close for me, dolby cinema 3d was the craziest and most immersive experience I've ever had. In the imax, there were times when the 3d was making me go cross-eyed and make my eyes water when things were up
  • Odpowiedz