Wpis z mikrobloga

''Zaraza'' to projekt spójny, intrygujący brzmieniowo i tekstowo, muzyka stworzona przez utalentowanych pasjonatów, do jakiej wraca się z olbrzymią przyjemnością i która mimo wielu odsłuchów nie przestaje trzymać w napięciu, a nawet wręcz przeciwnie - pozwala dostrzec coraz więcej subtelności tekstowych. W zasadzie jedyną jego poważną wadą jest kawałek ''Nie Jestem Tu Od Pouczania'', na którym swój niezwykły potencjał zmarnotrawiło wielu MC's, i który tematycznie nijak ma się do koncepcji albumu, co przekłada się na żal i tragiczne wręcz zniesmaczenie. Poza tym, jest to album pozbawiony jakichkolwiek wad. Ocena: 5/6 ~Zachariasz Lubowiecki


Ogółem raczej dość mocno pominięty album, zjechany przez ślizgających się :d, ale myślę że jest to dość solidna płyta, niektóre bity mają naprawdę bardzo fajny klimat (moje ulubione to chociażby VNM i Wena, Medium, Diox). Co do zwrotek to jest różnie, wspólne kawałki najczęściej do kitu, ale jest sporo perełek, bardzo się zdziwiłem kiedy usłyszałem Dioxa, który nawet dał radę. Nie widzę też za bardzo sensu zapraszania raperów ze wschodu na polską produkcję.

Recenzja Glamrap - 5/6

Recenzja Popkillera - 3/5

Recenzja Flinta - 8/10

Fotki - jak wygląda cały album

#rap #polskirap #zaraza #djb #szczur #medium #vnm #wena #steprecords
R.....n - > ''Zaraza'' to projekt spójny, intrygujący brzmieniowo i tekstowo, muzyka ...
  • 2
@Rohan: venom i wena skutecznie zniechęcili mnie do przesłuchania całej płyty. I jeszcze ten groteskowy klip. Miało być strasznie, wyszło śmiesznie. JAU JAU (vnm dalej nie skumał, że mówi się "gramów" nie "gram")
@elelel: Wrzuciłem ze względu na bit, który mi się dość mocno podoba, część zwrotek ma już trochę czasu (nawet do kilku lat!), między innymi ta VNM, no ale rób jak uważasz przecież nie będę Ci na siłę wklejał że masz sprawdzić.