Wpis z mikrobloga

SLD z takimi poglądami


@FFFFUUUU

ja nie jestem za SLD ale wprowadzili nas do Unii Europejskiej a Kwaśniewski do NATO

SLD chyba też nawet raz obniżyło podatki, co generalnie nie udało się ani jednemu z późniejszych rządów

oczywiście dobrze że już nie rządzą, były afery itd.

ale chociaż trzeba ich oceniać w miarę obiektywnie

akurat te ich drugie rządy (gdzie były afery) i tak chyba były lepsze niż te pierwsze
@KrolWlosowzNosa: Skoro tak zareagowałeś to widocznie uderzyłem w czułe struny i też się liczy dla ciebie to jak on wygląda a nie kim jest, co zresztą potwierdzają komentarze i plusy wyżej xD Czuje się jak na głównej wypoku w 2015 roku i nawet nie czuję kiedy rymuję.
@Kupamilosci
I co kurna z tego? Ciężko wam tak zrozumieć, ze wileu członków miało w 4 literach komunistyczne ideały itp. duperele, a zapisywali się bez żadnych ważnych powodów? Zresztą byl to juz koniec komuny jak u nas w Polsce,
a wiesz, że możesz przeczytać resztę tego co wrzuciłem? Na dole są jego poglądy w których można znaleźć zapis o redystrybucji dochodów, wcale nie brzmi jak komuna.


@Kupamilosci:
Dania: cos robi
wykopek: literalnie komunizm

zawsze miałem Czechów za debili ale teraz to już w ogóle uświadczyli mnie w przekonaniu że nimi są, nic dziwnego że Polska pomimo dwu krotnie niższego PKB per capita w 1991 teraz ich dogania.

"dogania"
Kuklak - >a wiesz, że możesz przeczytać resztę tego co wrzuciłem? Na dole są jego pog...

źródło: obraz_2023-01-28_215132379

Pobierz
@Kuklak: A najlepsze, że piszą to typy nie z jakiegoś Teksasu gdzie zrozumiałe jest, że nikt nie ma pojęcia jak od strony formalnej wygląda komuna i mają prawo myśleć, że to wszystko polegało na wysokich podatkach, tylko ludzie których rodzice faktycznie tej komuny doświadczali na co dzień. Zawsze mnie to rozwala.
co Ty masz w mózgu, żeby to tu wrzucać, jaki zmienia to Twoją osobiście sytuację jako obywatela polskiego?


@ignore48: Nie wiem stary, może masz rację. Następnym razem jak wrzucę śmieszny obrazek na stronę ze śmiesznymi obrazkami trzy razu się zastanowię i spytam cię o zgodę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@ArtBrut: Wprawdzie IMHO lepsza by była Nerudova, jednak skoro w drugiej turze zmierzyli się Pavel z Babiszem, to taki wybór jest optymalny w tej sytuacji. Na pewno Pavel jest bardziej RiGCzowy i przewidywalny niż oligarcha Babisz.

@Kupamilosci: Pavel nie był kandydatem Komunistycznej Partii Czech i Moraw (taka partia też tam istnieje) i nie ma z tą partią nic wspólnego - a wstąpienie do KPCz w 1985 uznał później za błąd.
@ArtBrut:

Nowy Prezydent Czech Petr Pavel, zwycięzca wyborów w Czechach:

- prounijny
- zwolennik przyjęcia Euro
- jest proekologiczny,
- popiera prawa LGBT,
- eutanazję,
- jest za aborcją
- popiera małżeństwa par tej samej płci.

Brawo Czechy, mądry naród i mądry wybór.
@FFFFUUUU:

jak można być żołnierzem i być przeciwnym karze śmierci

i można do tego być chadem i prezydentem, rzeczywistość weryfikuje twoje wyobrażenia

świetny wybór komucha


@Kupamilosci: To bardziej brzmi jak społeczna gospodarka rynkowa, niż jak przejęcie środków produkcji przez państwo. Nie róbmy z siebie prostych Amerykanów, żeby non stop krzyczeć "komunizm"