Wpis z mikrobloga

Aktualizacja Wykop X w wersji 2.3.9
https://userstyles.world/style/8174/wykop-x

CZARNE LISTY, PRZENOSZENIE DO WOŁAJĄCEGO KOMENTARZA i wiele więcej...

Na tagu #wykopwnowymstylu umieszczam informacje o kolejnych dodawanych funkcjach w dodatku Wykop X.

Bardzo dużo zmian dzisaj i napraw wielu błędów wykrytych przez ostatnie kilka dni.

Najważniejsze zmiany to:
- dodałem nowy tryb wyświetlania powiadomień o wołaniu do komentarza. Od teraz kliknięcie w powiadomienie przenosić Cię będzie bezpośrednio do komentarza, w którym jesteś wołany ( @SugarSugarSugar )

- naprawiono blokowanie wpisów i uzytkowników na czarnych listach

- w ustawieniach Wykop X możesz dodać 10 użytkowników i 10 hashtagów, które NIGDZIE na wykopie Ci się nie wyświetla
- domyślnie po zainstalowaniu blokowane hashtagi to famemma, danielmagical i patostreamy, możesz je zmienić albo dodać 7 kolejnych tagów, których nie chcesz więcej widzieć

- nowe animowane grafiki do zmiany logo Wykopu (np. chomik i mucha chodząca po ekranie)
- możliwość ustawienia dowolnego koloru domyślnego logo i logotypu Wykopu

- przearanżowana kolejność wpisów w ustawieniach - powinno teraz być dużo wygodniej znaleźć funkcje których szukamy (pamiętajmy, ze jest już ich 70, całkiem sporo!)
- opcje mają oznaczenie [komórka] [laptop] i [gwiazdka] - odpowiednio działające na smartfonie z Androidem, te które działają tylko na przeglądarce na komputerze/tablecie i gwiazdką - dodane ostatnio funkcje

- W trybie "Wstydzę się wykopu" zamienia "Mój Wykop" na górnej belce w "Mój Serwis"

- opcja która powoduje, że opis znaleziska na głównej nie jest ucinany (domyślnie gdy jest za długi jest przecięty w środku wyrazu)

Pełna lista zmian z dzisiaj i z wczoraj w komentarzu.

Poprzednie wersje:
Wersja 2.3.3 [wpis]
Wersja 2.3.0 [wpis]
Wersja 2.2.1 [wpis]
Wersja 2.0.21 [wpis]

Do działania Wykop X zainstaluj w przeglądarce
rozszerzenie Stylus: Chrome, Firefox, Opera

#wykop #wykopchangelog #nowywykop #wykopwnowymstylu #ciekawostki #technologia #internet
SebastianDosiadlgo - Aktualizacja Wykop X w wersji 2.3.9 
https://userstyles.world/st...

źródło: nkuVYpz

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
Changelog ostatnich kilku wersji

[2.3.9]
- W powiadomieniu o wołaniu do wpisu/komentarza wyróżniony jest przycisk "komentarz" przenoszący bezpośrednio do komentarza, a nie na samą górę wpisu.

- Naprawienie wyświetlania menu powiadomień, wiadomości i profilu gdy właczona jest opcja "Górna belka - ukryj przy przewijaniu"

[2.3.8]
Testowanie blacklist. Przy włączonej opcji wpisy, komentarze i znaleziska nie będą ukrywane, tylko wyróżnione grubą kolorową ramką.
Kolorowe oznaczenie oznacza, że dany wpis/komentarz/znalezisko zostało zakwalifikowane przez czarną
  • Odpowiedz
  • 167
@SebastianDosiadlgo
chłop w pocie czoła przywraca wykop żeby działał tak jak przed aktualizacją w tydzień z kawałkiem, podczas gdy opłacani pracownicy wykopu w tym czasie zdołali dodać kropeczkę przy awatarze kiedy pojawi się powiadomienie...

dobra robota
  • Odpowiedz
@PiotrFr
znika tylko tak za 5 min xD Bardziej szkoda, że jak się wyświetli wiadomość wchodząc we wpis a nie klikając bezpośrednio z powiadomienia to wtedy powiadomienie nie znika
  • Odpowiedz
@PiotrFr
i szkoda, że w aplikacji przy powiadomieniu jest cała treść wpisu xD tak na przykład wygląda powiadomienie do twojej odpowiedzi xD

zresztą aplikacja to jest jeszcze większy żart niż wersja przeglądarkowa, już kilka razy wymieniałem błędy, nie chce mi się nawet strzępić języka.
krucjan - @PiotrFr
i szkoda, że w aplikacji przy powiadomieniu jest cała treść wpisu ...

źródło: temp_file.png5185488750048142261

Pobierz
  • Odpowiedz