Wpis z mikrobloga

po tym memie od razu widać, że jedyna kobieta, z którą masz coś wspólnego to twoja stara.

Spotkała cię kiedyś osobiście taka sytuacja? Nie wydaje mi się. Każdy rozsądny człowiek kopie w dupę takie panny i idzie dalej.


@Szatan_Krol_Ciemnosci: nie bardzo łapię co w tym abstrakcyjnego, z własnego doświadczenia nie zliczę ile się w życiu nasłuchałem na temat krwiożerczych byłych odpowiedzialnych za obecne problemy psychiczne różnych lasek xd

wystarczy, że większość
dwie partnerki przez kilkanaście lat. Myślę, że to los ponad 3/4 męskiej populacji.


@Nostrian: To Ty lepiej nie myśl xD

że my możemy np przez 5 lat nie porozmawiać z kobietą kiedy się rozstaniemy.


@Nostrian: XDDDDDDD weźcie wy już odstawcie ten wykop i cały ten wasz światopoglądowo srakpil.
@larine: a wiesz ze czasem borderka jest jedyną chętną kobietą na relacje, bo inne jej rówieśniczki uganiają się za przystojnymi facetami. Sam zawsze celowałem w tzw mniej atrakcyjne kobiety aby było prościej, bo u atrakcyjnych i tak nie miałbym szans, i co? Te tzw mniej urodziwe same mnie skreślały bo nie byłem dla nich atrakcyjny. Teraz powiedz wolisz faceta 6/10 czy takiego 9/10? No jasne że wolisz lepszego, u teraz pomyśl
@Damianowski: Ej, ale oni sporo trochę racji w tym co piszą, to że często ich wypowiedzi są toksyczne czy przepełnione jadem, nie oznacza że nie mają racji w tym co piszą - dziś normą jest para składająca się z mini-kaszalota który trzyma za rękę gościa który za moich czasów mógłby być szkolnym "chadem" - dziwewczyna w tamtych czasach miała by na perymetrze tylko coś swojej wagi, albo samotność.

Mam trochę znajomych
Ej, ale oni sporo trochę racji w tym co piszą,


@PolskaPrawicaLubiWCzoko: Trochę racji, tak, ale w większości przypadków sytuacje te są skrajnie wyolbrzymione na korzyść narratora.

dziś normą jest para składająca się z mini-kaszalota który trzyma za rękę gościa który za moich czasów mógłby być szkolnym "chadem"


@PolskaPrawicaLubiWCzoko: no ale kogo to jest wina? Na siłę kaszaloty trzymają owych "chadów"? XD
I po za tym jaką normą? Jak wy to
@Nostrian: to, że znasz paru przegrywów oraz sam nim jesteś, nie jest dowodem na cokolwiek XD
"3/4 męskiej populacji" hahahaha
musisz zrozumiec ze ludzie jednak czesciej uprawiaja seks niz ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Damianowski: wiesz co? Za przystojny jesteś aby znać temat, mając pewny poziom atrakcyjności będziesz się obracał w podobnym środowisku, nie mów ze masz brzydkich jak noc znajomych bo z takimi mało jaki normik się prowadzi, zbrzydnij to zobaczysz jak to wygląda
@montezuma71: no tak ludzie uprawiają, faceta poniżej 6/10 kobieta nigdy nie nazwie człowiekiem, nie wiesz jakie pajacyki robił mój przyjaciel aby podbijać, ja miałem w życiu farta i ons się trafił na 1szym spotkaniu, bo na to zostałem zaproszony i jak zjeb nie ogarniałem w czym uczestniczę a potem zaprosiła na powtórkę, mam pieprzowego farta, tylko wygląd mi to dał, rozumiesz. Fwb tez się trafił. Bracia anoni nie mieli takiego szczęścia.
nie mów ze masz brzydkich jak noc znajomych bo z takimi mało jaki normik się prowadzi,


@UlanyMakaronn: Poczytałem te twoje wysrywy i już po tego typu tekstach widać, że gówno wiesz o życiu i że jesteś po prostu zwykłym zamkniętym ignorantem z tagu srakpil