Wpis z mikrobloga

Dobra słuchajcie wychodki którzy uważają 3 odcinek za beznadziejny i krytykują już cały serial na podstawie tego, że 2 poboczne postacie (o których sama gra wspomina nawet jako o homoseksualistach) się całują i jest im poświęcony odcinek, aby pokazać relacje międzyludzkie podczas schyłku ludzkości. Ten serial nie jest dla was, oszczędźcie sobie i nie oglądajcie dalej, bo Ellie jest lesbijką o czym również wspomniane jest w grze. Ten serial jest o kształtowaniu się relacji międzyludzkich w trudnych czasach, nie o zombie. Dla mnie trzeci odcinek najlepszy do tej pory, świetnie rozbudowana historia poboczna, przyjemne zwolnienie tempa. Jak spodziewacie się czegoś innego po tym serialu to naprawdę odpuśćcie i oglądajcie sobie kino akcji Marvela, do tego się nadajecie max xD
#thelastofus #hbomax
  • 60
  • Odpowiedz
  • 2
Jeszcze tylko dodam, bo niektórzy chyba myślą że jestem #rozowypasek i stąd mi się podoba xD w nowym wykopie pojawiła się opcja zmiany płci i dla beki ją zmieniłem, a teraz białek mnie olewa i nie chce mi przywrócić niebieskiego mimo wysłanego zgłoszenia xD
  • Odpowiedz
@nenq123: może szersza publika jest już zmęczona tym wypychaniem wszędzie tego rodzaju treści, nie każdy oglądający grał w grę, nie każdy musi się z tym zgadzać i popierać taką promocję.
Jak dla mnie to promowanie tego poszło w skrajność i nie dziwię się że nawet tytuły które oryginalnie opowiadały o takich sprawach dostają teraz po ryju rykoszetem.

Po prostu ludzie mają już dość, zaraz w lodówce będzie czekał na mnie jakiś
  • Odpowiedz
@nenq123: Zajebisty odcinek z piękną historią o związku dwóch ludzi. A sprowadzanie tego do "romansidła", jak niektórzy w komentarzach, jest bardzo płytkie. Rzadko mi się to zdarza ale na tym odcinku pociekły mi łzy po policzku. Love is love. Perełka wśród produkcji telewizyjnych.
  • Odpowiedz
@nenq123: autentycznie najlepszy odcinek jak to tej pory i ciesze sie ze pokazali historie w ten sposob. Chyba to pierwszy serial gdzie autentycznie podobala mi sie zaprezentowana relacja (poza moze 2 zgrzytami), ale rozumiem ze nie zmiesciliby sie w te 45 minut. Odcinek widzialem juz dwa razy, rezyser i scenarzysta na prawde sie postarali. Smaczki w co drugiej scenie, tak pelnego drobnych szczegolow odcinka nie spodziewalem sie po HBO. Historia z
  • Odpowiedz
@damianooo8:

Typie, odbyt służy do wydalania strawionego pokarmu, a nie wsadzania w niego #!$%@?.


często myślisz o męskich odbytach i #!$%@?? xD

no trochę żałosne imo. jakieś histeryczne reakcje, obrzydzenie bo dwóch brodaczy w serialu się pocałowało, odbyty i męskie członki wizualizują się przed oczami xD

tzw. prawdziwy mężczyzna nie daje o to #!$%@? i cieszy się poruszającą historią miłosną. niepewna siebie galareta bełkocze o odbytach i płacze w internecie. fakty,
  • Odpowiedz
@nenq123: przecież to, że to jest najgorszy odcinek nie wynika bezpośrednio z faktu, że pojawiła się para gejów. Powodem, dla którego jest to bardzo słaby odcinek, jest to, że cały odcinek został przeznaczony na przedstawienie historii losowych ludzi, którzy nie mają żadnego związku z fabułą serialu. Jedynym związkiem jest to, że bohaterowie mają teraz samochód. I na to zmarnowano godzinę antenową.

Wrzucili nam postacie, które nagle się pojawiły i nagle znikają.
  • Odpowiedz
@StarySer: w pewnym sensie tak, jest to promowanie zachowań hetero.
Jeżeli człowiek obcuje z danymi zachowaniami odpowiednio długo to stają się dla niego coraz bardziej normalne.

Myślę że niemcy jakby im powiedzieć jaką inbe zrobią w czasie drugiej wojny światowej zanim gebels zaczął "przekonywać" ich do danego a nie innego zachowania to w życiu by nie pomyśleli że po zaledwie kilku latach będzie ich stać na takie odpały.
  • Odpowiedz
którzy nie mają żadnego związku z fabułą serialu.


@MajsterOfWihajster: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie, nie ma związku wspólna historia Joela i Billa - której trzeba się jednak domyślić i założyć, ze ich relacje barterowe były wielorazowe i oparte o wzajemny szacunek - i list Billa do Joela, który sprawia, że J. bierze się w garść i zaczyna czuć sens swojego zadania.
Ani trochę nie ma związku.
Potem
  • Odpowiedz
@nenq123

przyjemne zwolnienie tempa


Aha xD

Dla mnie trzeci odcinek najlepszy do tej pory


Co? xD Nie ma to jak oglądać serial na podstawie gry i stwierdzić, że najlepszy epizod to ten, który nie był na podstawie gry.
  • Odpowiedz
@nenq123:
Parafrazując twój post:

Słuchajcie, mi się odcinek podobał i mam dobre zdanie na jego temat, ale nie chciałbym czytać waszych złych opinii, więc nie wypowiadajcie ich tylko przestańcie oglądać i komentować, dobrze?

Niezła odklejka xD
  • Odpowiedz