Wpis z mikrobloga

Dobra słuchajcie wychodki którzy uważają 3 odcinek za beznadziejny i krytykują już cały serial na podstawie tego, że 2 poboczne postacie (o których sama gra wspomina nawet jako o homoseksualistach) się całują i jest im poświęcony odcinek, aby pokazać relacje międzyludzkie podczas schyłku ludzkości. Ten serial nie jest dla was, oszczędźcie sobie i nie oglądajcie dalej, bo Ellie jest lesbijką o czym również wspomniane jest w grze. Ten serial jest o kształtowaniu się relacji międzyludzkich w trudnych czasach, nie o zombie. Dla mnie trzeci odcinek najlepszy do tej pory, świetnie rozbudowana historia poboczna, przyjemne zwolnienie tempa. Jak spodziewacie się czegoś innego po tym serialu to naprawdę odpuśćcie i oglądajcie sobie kino akcji Marvela, do tego się nadajecie max xD
#thelastofus #hbomax
  • 60
@nenq123
nie lubię scen romantycznych, oczekuje czegoś innego od tego serialu. Nie musisz być taka uprzedzona i wrzucać wszystkich do jednego worka z nazwą homofoby. Nie każdy musi lubić romansidła. Spoko jak jest to jedna scena, a nie większość odcinka. Na scenach seksu też mam wrażenie, że ktoś mi serial zabiera bo nie ma pomysłu i #!$%@?, dupa - scena seksu, by zapchać czas. Także następnym razem trochę wyrozumiałości i pomyślunku, że
Na scenach seksu też mam wrażenie, że ktoś mi serial zabiera bo nie ma pomysłu i #!$%@?, dupa - scena seksu, by zapchać czas. Także następnym razem trochę wyrozumiałości i pomyślunku, że istnieją osoby o różnych gustach i nie każdemu podobają się romansidła.


@Savvv: Aż mam flashbacki ze Spartakusa i wczesnej Gry o Tron ( _)
Tylko to już nie było romansidło w tych dwóch przypadkach.
uważają 3 odcinek za beznadziejny


@nenq123: nie jest beznadziejny, ale jest wyraźnie gorszy od pierwszych dwóch

2 poboczne postacie (o których sama gra wspomina nawet jako o homoseksualistach) się całują i jest im poświęcony odcinek


@nenq123: tylko, że ta historia jest średnia, a że traktuje o homo nie ma żadnego znaczenia.

Ellie jest lesbijką


@nenq123: jest też również główna postacią

Dla mnie trzeci odcinek najlepszy do tej pory, świetnie
@kawior2007: #!$%@?, ona Ci to zaplusowala xDDDDD

@nenq123 Widac do kogo skierowany jest ten serial, jesli Ty nawet nie wiesz o co chodzilo XD @kawior2007

Co do samego serialu, to to bylo naplucie w twarz fanom - nie mam najmniejszego problemu ze to byla gejowska para, mam problem z dlugimi scenami ich intymnosci. Z tego samego powodu, z ktorego nie pokazuje sie w filmach dokladnie jak wyglada hackowanie - bo sam
@nenq123
w ogóle zakładasz jakąś teorie, że ludziom 3 odc nie pasuje przez to, że jest o gejach, a nie bierzesz pod uwagę, że jest kompletnie nudny, mało wnoszący do historii i na maxa przeciągnięty. mógł trwac 10/20min i byłoby okej, a tak, historia #!$%@? na godzinę jak w m jak miłość.
i to jeszcze po to by najprawdopodobniej uciąć odcinek i nawet nie pokażą. spotkania z Joelem i Ellie. słabizna w
@nenq123: miałem skomentować, ale
@FanaticoRosso1910: dokładnie napisał to co chciałem przekazać. Spoko, wszędzie jest jakiś odcinek zapychacz, ale ten wątek był przeciągnięty do granic i najzwyczajniej nudny. Były w nim tzw momenty i piszę to wszystko jako konserwa. Btw w grze nie było bezpośrednio wskazane, że był gejem. Można było to tylko wywnioskować np z gazetek z siłownianymi chłopami.
@nenq123: bardzo się zgadzam, +1 dla Ciebie - grę przeszedłem 3x, ostatni raz w grudniu i MIAŁEM nadzieję, że serial pociągnie wątki, które w grze były tylko poruszone i co? i właśnie to dostaje - dowiedziałem się na razie jak rozpoczęła się pandemia i od czego w ogóle wzięła, bardzo, bardzo fajnie rozwinięto historie Billa i Franka (zrobili mały serial w serialu tak naprawdę)

i tak - mam świadomość, że w
@nenq123:
Z jednej strony jakby była to normalna para to takie odejście od tematu i zmiana tempa wciąż było by dziwne.
Z drugiej strony muszę pochwalić twórców bo dzięki temu że jest to para homoseksualna usuwamy z całej historii dzieci. Możemy skupić się na uczuciu dwóch ludzi którzy mają tylko siebie i nikogo więcej.